Gümüşsuyu’nun Çavuşbaşı galibiyeti

  • 04.10.2021 10:43
  • Güncelleme: 04.10.2021 10:46
  • Okunma: 1829 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un, İstanbul Spor Amatör Ligdeki iki temsilcisinin karşılaştığı adres Çavuşbaşı Muhammed Hanefi Dilmaç Stadıydı.
Gümüşsuyu’nun Çavuşbaşı galibiyeti

Gümüşsuyuspor ile Beykoz Çavuşbaşıspor arasında gerçekleşen karşılaşma tabiri caizse kıran, kırana bir mücadeleye sahne oldu. Bir gün sonra oynayacakları Kartalspor maçını da düşünen Beykoz Çavuşbaşıspor Antrenörü Osman İnan maçta bazı as oyunculara yer vermedi.Daha önce çıkmış olduğu 2 maçtan da beraberlikler ile ayrılan Gümüşsuyuspor ise maçtaki tek gole imzasını atan ekip olurken müsabakanın normal süresinden yaklaşık 5-6 dakika önceden maç sona erdi.

Dk.19 Sağ kanattan rakibini geçip sıfıra indiği anda Gümüşsuyu kalesi arka direk yönüne güzel bir orta çıkaran Ömer Korkmaz'dan gelen topa uygun, boş durumda hamlesini yapan Raşit yetişemeyince pozisyon kaçmış oldu.

Dk.21 Beykoz Çavuşbaşıspor rakip ceza alanına göre sol kanattan bir serbest atış kazandı...savunma şut mu ortamı gelecek derken çok sert bir vuruş yapan Raşit'ten gelen topu Kaleci İrfan üst-yan direk kesişme noktasından uzanıp çıkardı.Dk.32 Gümüşuyuspor takımının kendi yarı alanında yaptığı paslaşma anında baskı ile topu kapan Raşit hızla sol kanattan kaçış yaptı, arka yönde topla buluşan Ömer'in vuruşunda top Kaleci İrfan'da kaldı.

Dk.36  Gümüşsuyuspor'da günün çalışkan isimlerinden Erdi Duran müthiş bir bindirme ile çizgiye indi, ön direğe koşu yapan Bahadır Bayram'a topu aktarsa da genç forvet topa zamanlama hatası ile dokunamadı.

Dk.54 Beykoz Çavuşbaşı adına gelişen atakta Raşit uzaktan kaleyi yoklasa da Kaleci İrfan uzanıp köşeden topu kornere çeldi. Sol kanattan kullanılan korner atışından gelen topa arka direk yönünde Ömer'in kafa vuruşunu yine İrfan köşeden çıkardı.

Dk.63 Sağ kanattan kullanılan korner atışından gelen topla buluşan ve ikinci yarıda oyuna dahil edilen isimlerden Alpaslan'ın sert şutunda top az farkla auta çıktı.

Dk.66 Gümüşsuyuspor sağ kanattan bir korner atışı kazanıp kullandı, ceza alanında seken top dışarı çıkarken çizgi üzerinden çok sert bir vuruş yapan Erdi'nin şutunu genç kaleci Bilal önü kapalı olmasına karşın uzanıp çizgi üzerinden çıkardı.

Dk.71 Sol kanatta sıfıra inen Erdi Duran ceza alanında pozisyon alan Bahadır Bayram'a topu aktardı, bu ismin vuruşunda top yandan auta çıktı.

Dk.77 Rakip kaleyi cepheden gören noktadan ceza alanının birkaç metre gerisinden Gümüşsuyuspor bir serbest atış kazandı. Topun başında olan iki oyuncudan Ozan mükemmel bir vuruş ile topu doksandan ağlarla buluşturdu 1-0

Müsabaka Gümüşsuyuspor Takımının kaydettiği bu gol sonrasında 1-0 tamamlandı.

Stat: Çavuşbaşıspor M.Hanefi Dilmaç Stadı

Beykoz Çavuşbaşıspor: Egemen (Dk.56 Bilal), Musa ( Dk.56 Sefa ), Hakan (Dk.56 Barış), Ahmet (Dk.56 Emir), Erdi, Yusuf (Dk.46 Alpaslan), Abdullah, Emre Bodur,Ömer Korkmaz, Raşit (Dk.56 Emre), Caner (Dk.56 Ensar)

Antrenör: Osman İnan

Gümüşsuyuspor: İrfan, Kerem, Ufuk (Dk.46 Çağdaş), Merih (Dk.46 Emrecan), Ozan, Alihan, Mustafa (Dk.46 Bilal), Timurhan (Dk.70 Ali), Erdi ( Dk.82 Metin ), Bahadır, Kadir (Dk.46 Tunahan)

Antrenör: Kamil Çolak

Gol: Dk.77 Ozan

Spor Servisi