Gümüşsuyu Mahallesi Murat Aydın’a teşekkür etti

  • Güncelleme: 31.07.2019 19:44
  • Okunma: 9776 kez
  • Yorum: 0
Önceki gün, Dost Beykoz’da, Gümüşsuyu Mahallesi’ni konu alan haber üzerine Beykoz Belediyesi harekete geçti.
Gümüşsuyu Mahallesi Murat Aydın’a teşekkür etti

Dost Beykoz, daha önce İSKİ’nin alt yapı çalışmaları için parke taşlarının söktüğü Gümüşsuyu Mahallesi’ni dile getirmiş, vatandaşların şikâyetçi olduğuna vurgu yapmıştı.

İSKİ’nin alt yapı çalışmaları sonrası haftalarca kalan caddelerin ve sokakların bozuk görüntüsüne tepki gösteren mahalle halkı, Beykoz Belediyesi’nden elini çabuk tutmasını istemişti.  

Dost Beykoz’da yer alan haber üzerine harekete geçen Beykoz Belediyesi, Gümüşsuyu Mahallesi’nde hummalı bir çalışma başlattı. İki büyük, bir küçük kepçe, 2 büyük kamyon ve 15 kişilik ekiple bölgede çalışmaları başlatan Beykoz Belediyesi bozuk alanları düzeltiyor ve parke taşlarını kaldırıp asfalt dökme hazırlıkları yapıyor…

Mahalle halkı, mahalleye çalışmaların kapsamını belirten bir pankart asan Beykoz Belediyesi’ne ve duyarlığı nedeniyle Belediye Başkanı Murat Aydın’a teşekkür etti.

Öte yandan, Beykoz Belediyesi’nin programında, Gümüşsuyu Mahallesi’ne yönelik kapsamlı bir çalışmanın yer aldığı, fakat Dost Beykoz aracılığı ile vatandaşların tepkilerini dile getirmesi sonucu çalışmaların erkene alındığı bilgisi verildi…

İlgili Haber: Beykoz Belediyesi Gümüşsuyu'nu unuttu mu?

Haber Merkezi 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz