Gümüşsuyspor 6 puanlık maça hazırlanıyor

  • Güncelleme: 20.12.2018 12:53
  • Okunma: 2921 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'un İstanbul SAL, 2. Gruptaki temsilcilerinden Gümüşsuyuspor, Cumartesi günü kendisi için son derece önemli bir maça çıkmaya hazırlanıyor.
Gümüşsuyspor 6 puanlık maça hazırlanıyor

Yeşil-Beyazlı ekibin deplasmanda oynayacağı Bayrampaşa Altıntepsispor maçından alacağı bir galibiyetin anlamı müthiş derecede büyük olacak

Beykoz Ekibinin Teknik Sorumlusu Kamil Çolak hafta sonu oynayacakları Bayrampaşa Altıntepsi maçına aydınlatma sisteminin devreye girmesinin ardından neşe ile devam ettiklerini söylerken, "Bu sezon elimizde olmayan sebeplerden dolayı birçok maça tam randımanlı hazırlanamadık, sahamız bakımda iken adeta bir göçebe hayatı yaşadık. Ardından sahamızın zemini tamamlandı bu kez aydınlatma sisteminin devreye girmesini haftalarca bekledik. Tabii ki bunlar ister istemez oyuncularımızda konsantre kayıpları da yaşatmadı değil. İnşallah bu andan sonra kalan maçlarımıza yüzde yüz bir moral-motivasyon ve konsantre olmuş halde hazırlanacağız ” dedi.

Gümüşsuyuspor Genel Kaptanı Mustafa Kurtuluş ise hafta sonunda son derece önemli bir maça çıkacakları bilgisini verirken, “bu tür maçlarda kullanılan bir tabir var – 6 puanlık maç- işte tam da buna uyan bir hal var. Rakibimiz düşme hattında ve evinde oynayacağı maçtan kesinlikle puan çıkarmak zorunda. Biz de ilerleyen haftalarda sıkıntı yaşamamak için deplasmandan galibiyetle dönme mecburiyetimiz var. Müsabakanın hazırlıkları devam ediyor, futbolcu kardeşlerimiz bu maçın öneminin ise fazlası ile farkındalar ” diye konuştu.

Cumartesi günü Bayrampaşa Belediye Stadında oynanacak maç öncesinde Gümüşsuyuspor Takımı 18 puanla 8. sırada yer alırken, Bayrampaşa Altıntepsispor ise 11. sırada ve 14 puana sahip bulunmakta.

Saha aydınlatma sistemi devreye girdi

Ve Gümüşsuyuspor’da ışığa kavuştu! Beykoz İlçesinde son yıllarda yenilenen ya da tadilattan geçirilen spor tesislerinden birisi de Gümüşsuyuspor Muharrem Ergül Tesisleriydi.

Geçtiğimiz haftalarda saha zemininde biten çalışmaların ardından başlayan antrenmanlarda aydınlatma sisteminin devreye girmemesi ile sıkıntılar yaşanmıştı.  Dün akşam Yeşil-Beyazlı ekibin Antrenmanını izlemeye gelen Beykoz Kulüpler Birliği Heyeti ışıl, ışıl bir sahaya rast gelince duydukları memnuniyeti futbolcu ve idari heyet ile paylaştı.

İlçe genelinde takımların antrenmanlarını ziyaret eden BİSK Heyeti beraberinde getirdikleri tatlıları futbolcular verirken gayet neşeli ve hoş sohbet anlarda bir biri ardınca yaşandı.

Spor Servisi