Yaşam

Gülümseyen Yüzler Sevgiyle buluştu

Gülümseyen Yüzler Sevgiyle buluştu
2014.08.18 00:00
| | |
7960

Beykoz Cumhuriyet Köyü’nde Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı olarak hizmet veren Galip Öztürk Sevgi Evleri’nde yaşayan çocuklar, Gülümseyen Yüzler Derneği’nin verdiği iftar yemeği ile Ramazan ayı coşkusunu paylaştı.

Miranda Garden Hotel’de verilen iftara Gülümseyen Yüzler Derneği Başkanı Bedriye Öztürk, Başkan Yardımcısı Hüseyin Kalaycı, Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdürü Önal İnaltekin, İl Müdür Yardımcısı Kazım Çimen, Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, İşadamı Talip Öztürk, TOFED Başkanı Mehmet Erdoğan, Metro Holding CEO’su Ertan Çakır, Metro Turizm Genel Müdürü Umut Kahraman, Genel Müdür Yardımcısı Fazlı Çilingir, Metro Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Çaltekin, Galip Öztürk Sevgi Evleri’nin gönüllüleri ve destekçileri katıldı.

Ramazan ayının rahmet ve bereketinin Galip Öztürk Sevgi Evleri’ne de yansıdığını belirten Gülümseyen Yüzler Derneği Başkanı Bedriye Öztürk, “Ramazan, birlik, beraberlik, kardeşlik ve tevazu demektir. Şefkat yuvasında yetiştirdiğimiz çocuklar bu sevinci büyükleriyle beraber yaşamak ve paylaşmak istediler. Bu güzel gönül sofrasına vesile olduğumuz için mutluyuz” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Cumhuriyetköy, Galip Öztürk, Gülümseyen Yüzler, Sevgi Evleri, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"