Eğitim

Gülbahçe Anaokulu çocuk şenliği

Gülbahçe Anaokulu çocuk şenliği
07.05.2016 19:28
| | |
6825

Beykoz Gülbahçe Çocuk Akademisi, 2015 - 2016 Eğitim - Öğretim yılı sonunda düzenlediği bir programla velilerin karşısına çıktı.

Kavacık Otağtepe'de eğitim - öğretim hayatına devam eden Gülbahçe Çocuk Akademisi, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde organize ettikleri yılsonu gösterisiyle hünerlerini sergiledi. 2 - 6 yaş arasında yaklaşık 50 öğrencisiyle velilerinin karşısına çıkan Gülbahçe Çocuk Akademisi tam not aldı.

Öğleden sonra başlayan program için veliler salonu tıka basa doldurdu. Çocuklarını sahnede gören veliler ise kimi zaman gözyaşlarına hakim olamadı. Programda ki boşluklardan faydalanan misafir çocuklar da sahneye kendilerini atmakta çekinmedi.

Oldukça keyifli anların yaşandığı yılsonu gösterisinde bazı miniklerin kardeşi annesi ve babası bazılarının ise dedeleri dahi programda hazır bulundu.Programda bir konuşma yapan Gülbahçe Çocuk Akademizi Kurucu Müdürü Adnan Can şöyle konuştu:

"Ciddi çabalar sarf ettik"

"Burada gerçekten hem sizlerin hem de çocuklarımızın büyük emekleri var. Bu sahnede gördüğün ne kadar tatlı diye imrendiğiniz çocuklar bizlerin, bu ülkenin ve İslamiyet'in geleceğidir. Onları eğitmeyi ve onlara sahip çıkmayı düstur edinmiş insanlar olarak gecemizi gündüzümüze katarak çaba sarf ediyoruz. Müdiremiz Gamze Ergelen'de ciddi çaba sarf etti. Bugün de sizlerin karşısına çıkarak bir onayınızı almak bir yıl boyunca çocuklarımıza neler öğretebilmişiz bunları göstermek istedik" dedi.

Programdan sonra çocuklarıyla fotoğraf çektiren velilerin mutlulukları yüzlerine yansıdı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Gül bahçe, Anaokulu, Gösteri, Adnan Can

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"