Kültür

Grup Gündoğarken'den Beykoz'da Yaşama Saygı konseri

27.02.2016 17:47
| | |
3597

Genç yaşta hayatını kaybeden Serhan Şeşen anısına TOFD Beykoz Şubesi'nde Grup Gündoğarken 'mini' bir konser verdi.

Genç yaşta hayatını kaybeden Serhan Şeşen anısına TOFD Beykoz Şubesi'nde Grup Gündoğarken 'mini' bir konser verdi.

Geçtiğimiz yıllarda Dost Beykoz'un özel olarak haberleştirdiği ve Grup Gündoğarken müzisyenlerinden Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen için gerçekleştirilen anma etkinliklerine, bu yıl TOFD Beykoz Şubesi'nde devam edildi. Henüz 26 yaşında hayatını kaybeden Serhan Şeşen eğer bugün hayatta olsaydı, 27 Şubat’ta 34 yaşına girecekti.

Galatasaray Üniversitesi Felsefe Bölümü öğrencisiyken, yanlış teşhis sonucu 26 yaşında hayata veda eden Serhan Şeşen için Grup Gündoğarken ekibi Kanlıca'da bulunan Yahya Efendi Yalısı'nda konser veriliyordu. Grup müzisyenlerinden Burhan Şeşen'in oğlu ve Gökhan Şeşen'in de yeğeni olan Serhan Şeşen, adına kurulan Serhan Şeşen Müzik, Felsefe ve Yaşama Saygı Derneği tarafından yapılan yardımlarla yaşatılmaya çalışılıyordu. Dernek adıyla Gaziantep ve Kayseri dâhil ülkedeki 7 kentte, üniversitelerde felsefi söyleşiler düzenliyordu.

‘Eniştesini kaybeden Başkan Saniye Efe, konsere katılamadı’

TOFD Beykoz Şubesi'nde gerçekleştirilen Grup Gündoğarken Konseri'ne eniştesini kaybeden Başkan Saniye Efe katılamadı. Şube içerisinden ise çok sayıda Üye ve Gönüllünün ilgi gösterdiği konser, büyük beğeni topladı.WhatsApp İhbar Hattı: 0 (541) 464 6673 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Grup Gündoğarken, Konser, Yaşama Saygı, Burhan Şeşen

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"