Siyaset

Grup Başkan Vekili’nden Beykoz çocuğuna destek

Grup Başkan Vekili’nden Beykoz çocuğuna destek
17.03.2019 19:19
| | |
2781

İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç, İstanbul Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Yavuz Ağıralioğlu’nu ağırladı.

Tokatköy'de Beykozlulara seslenen Ağıralioğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın PKK ile iş birliği yapıyor iddialarına da cevap verdi.

Yerel seçim çalışmaları kapsamında İYİ Parti'nin Beykoz Belediye Başkan adayı Bilgehan Murat Miniç'in düzenlediği mitingde, İYİ Parti Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın muhalefete “Kandil ve Pensilvanya ile birlikteler” sözlerine tepki gösterdi.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Ağıralioğlu, “PKK’yı meşru görenlerden oy istemiyoruz. Abdullah Öcalan’ı sevenlerden oy istemiyoruz. İmralı’yı meşru görenlerden oy istemiyoruz. Buralardan oy isteyerek kazanacağımız seçimdense, buradan gelmeyecek oylarla bin defa kaybetmeyi göze alırız” şeklinde konuştu.

İYİ Parti’nin kimlerden oy istediğini bir bir sıralayan Yavuz Ağıralioğlu, “İrademizi kirletmesinler diye kimden oy istediğimizi söylüyorum. Devletine, milletine, bayrağına sadakatli olan herkesten oy istiyoruz. Memleketini ve milletini bir ve beraber bilen herkesten oy istiyoruz. Aleviyi Sünniye Türkmeni Kürde kardeş bilen herkesten oy istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Ağıralioğlu’nun açıklamalarından satır başları şu şekilde:

“İrademizi kirletmesinler diye kimden oy istediğimizi söylüyorum. Devletine, milletine, bayrağına sadakatli olan herkesten oy istiyoruz. Memleketini ve milletini bir ve beraber bilen herkesten oy istiyoruz. Aleviyi Sünniye Türkmeni Kürde kardeş bilen herkesten oy istiyoruz”

“Ama terörle arasına mesafe koyamayanlardan oy istemiyoruz. Kandili meşru görenlerden oy istemiyoruz. PKK’yı meşru görenlerden oy istemiyoruz. Abdullah Öcalan’ı sevenlerden oy istemiyoruz. İmralı’yı meşru görenlerden oy istemiyoruz. Buralardan oy isteyerek kazanacağımız seçimdense, buradan gelmeyecek oylarla bin defa kaybetmeyi göze alırız. Buradan gelecek bir oy ile kazanmaktansa bin defa kaybetmeyi göze alıyoruz. Herkes haddini bilecek. Seçim kazanacağız diye, çocuklarımızın kanlarında parmak izi olanlardan ne oy istiyoruz ne de meşru görüyoruz. Bizi seçim kazanmak için her türlü yolu mübah görenlerden bellemeyesiniz.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, İYİ Parti, Bilgehan Murat Miniç, Yavuz Ağıralioğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"