Görentaş Derneği Beykoz’un çocuklarını unutmadı

  • Güncelleme: 23.05.2020 21:53
  • Okunma: 6421 kez
  • Yorum: 0
Kastamonu Görentaş Derneği Yönetimi bu Ramazan Bayramında da Beykoz’un çocuklarını unutmadı.
Görentaş Derneği Beykoz’un çocuklarını unutmadı

Görentaş Derneği yöneticileri “Bir Çocukta Sen Giydir” kampanyası kapsamında Beykoz’da yaklaşık 500 çocuğu bayramlık hediye etti.

Beykoz Kaymakamlığından alınan izin kapsamında 12 kişilik ekip Beykoz’un mahallelerini arşınlayıp, çocuklara bayramlık hediyeler dağıttı.

12 kişilik ekibin 4 gün boyunca yapmış olduğu dağıtımda, Rüzgarlıbahçe, Örnekköy, Soğuksu, Tokatköy, Ortaçeşme, Paşamandıra, Zerzavat , Alibahadır, Bozhane, Paşabahçe ve Çubuklu mahallelerindeki çocuklara hediyeler verildi.

Dernek Başkanı Erol Yılmaz ise, “gittiğimiz mahallelerde hediyelerini alan çocuklarımızın yüzlerindeki mutluluklar, aldığımız dualar cümlelere sığdıramadığım duygular ,15 gündür geceli gündüzlü çalışmamızda oluşan tüm yorgunluğumuzu aldı, bu mutluluğa vesile olan tüm hayır sever dostlarımızın Allah hayırlarını kabul etsin” ifadelerini kullandı.

Görentaş Derneği’nin bayram dayanışması bu kadarla da kalmadı. Dernek, yine hayırseverlerden almış olduğu 47 TL’lik bağışla da 400'den fazla aileye de gıda yardımında bulundu. Başkan Yılmaz, bayram sonrasında da bu tarz sosyal dayanışma çalışmalarını sürdüreceklerini ifade ederek, destek olmak isteyen hayırseverlerin 05359532249 nolu telefondan Harun Sandıkçı ile iletişimi kurabileceklerini söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Görentaş Derneği, Erol Yılmaz

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz