Görentaş Derneği Beykoz’da sınırları aştı

  • 0
  • 4291
Görentaş Derneği Beykoz’da sınırları aştı
Görentaş Derneği Beykoz’da sınırları aştı
Görentaş Derneği Beykoz’da sınırları aştı
Görentaş Derneği Beykoz’da sınırları aştı
Görentaş Derneği Beykoz’da sınırları aştı

İhtiyaç sahiplerine yönelik yaptığı yardım faaliyetleriyle adından söz ettiren Beykoz Görentaş Köyü Kalkındırma ve Dayanışma Derneği, bayram öncesi 650 yetim ve öksüz çocuğun yüzünü güldürdü.

Yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle ihtiyaç sahibi vatandaşların hayatına dokunan Beykoz Görentaş Köyü Kalkındırma ve Dayanışma Derneği, Ramazan Bayramı öncesi çocuklara bayram sevinci yaşattı.

650 çocuk bayram öncesi sevindi

Yaklaşık 27 yıldır Ramazan’da iftar sofraları kuran, gıda yardımlarında bulunan Beykoz Görentaş Köyü Kalkındırma ve Dayanışma Derneği, bu bayram öncesinde de harekete geçerek ihtiyaç sahibi 650 yetim ve öksüz çocuğa ayakkabı hediye etti.

Dernek Başkanı Erol Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, 02-14 yaş arası çocuklar için hazırlanan hediye paketlerini ilçenin 45 farklı mahallesindeki çocuklara kendi elleriyle takdim etti.

Çocukların Ramazan ayını kutlayan ekipler, hem hediyelerle yüzlerini güldürdü hem de çocukların bayram sevincine ortak oldu.

Hediye alan minikler ise çok mutlu olduklarını belirterek, dernek yetkililerine teşekkür etti.

Komşularımıza yardımcı olmayı ilke edindik

Dernek Başkanı Erol Yılmaz, “Ramazan Ayında sadece üyelerimize verdiğimiz 400 kişilik iftar yemeği ve ihtiyaç sahibi 500 haneye gıda yardımında bulunmamızın ardından şimdide bayram öncesi 650 çocuğumuza bayramlık ayakkabılarını hediye ederek mutluluklarına ortak olduk. Biz Görentaş Köyü ailesi olarak yaşadığımız bölgedeki ihtiyaç sahibi komşularımıza elimizden geldiği kadar yardımcı olmayı kendimize ilke edindik. Bu 27 yıllık koca çınarın gölgesinde, Allah nasip ettiği sürece, yaşadığımız bölge ve memleketimizin dertleriyle dertlenmeye devam edeceğiz.” dedi.

Haber Merkezi

 

Çiğdemspor Beykoz’da tahrik kurbanı oldu
Önceki Çiğdemspor Beykoz’da tahrik kurbanı oldu
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu