Görele İlkokulu’na güvenli yol

  • Güncelleme: 02.10.2015 18:42
  • Okunma: 5813 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Görele Mahallesi İlkokulu yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde geniş ve güvenli bir yaya yoluna kavuştu.
Görele İlkokulu’na güvenli yol

Beykoz Görele Mahallesi İlkokulu yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde geniş ve güvenli bir yaya yoluna kavuştu.

Beykoz Belediyesi’nin ulaşım ve yol düzenleme çalışmaları kapsamında Görele İlkokulu önündeki mevcut yol genişletilerek öğrenci ve yayalar için güvenli hale getirildi.

Fen işleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmayla 6,5 metre olan yol 8,5 metre olacak şekilde genişletildi ve kaldırım düzenlemesi yapıldı.  Bu çalışmayla daha önce okula giderken araç yolundan yürümek zorunda kalan öğrenciler için kaldırımla güvenlik sağlandı.

Başarılı ve sağlıklı nesiller için okulların her türlü ihtiyacına destek verdiklerini vurgulayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek,  “Öğrencilerimizin can güvenliği her şeyden önemli, okullar açılmadan önce çalışmayı tamamlayarak okul yolunu çocuklarımız için güvenli hale getirdik. Önceliğimiz önce güvenlik sonra da konforlu ulaşım. Bu vesileyle yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrencilerimize ve eğitim camiasına başarılar diliyorum” dedi. 

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

kuru (6 yıl önce)

Aynı özeni ilgiyi yıllardır el sürülmemiş kemerüstü yollarında da görmek isteriz üvey evlat muamelesi yapılıo beykozu okutmuş ziya ünselin ve yollarının durumu içler acısı halde tünel bakımsızlıktan dökülüyo yollara senelerdir yama yapılıo kalmış asfalttan bakıcaz ne zaman el sürülcek

Yorum Yaz