Görele Belediye Başkanı, Beykoz’a teşekkür etti

  • 0
  • 6115
Görele Belediye Başkanı, Beykoz’a teşekkür etti
Görele Belediye Başkanı, Beykoz’a teşekkür etti
Görele Belediye Başkanı, Beykoz’a teşekkür etti

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Beykoz Belediyesi’nin kardeş şehir çalışmalarınca ilçede yaptırdığı köy pazarı projesi için teşekkür etti.

Beykoz Belediye Meclisi’nin ekim ayı toplantısına katılan Giresun Belediye Başkanı Tolga Erener, Beykoz Köy Ürünleri Pazarı için başta Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.

“Sadece Görele’ye değil tüm bölgeye hitap edecek”

Proje ve çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Erener, “Geçen yıl itibariyle Görele ve Beykoz meclis kararıyla kardeş ilan edildi. İsmi Beykoz Köy Ürünleri Pazarı olan çok güzel bir mekân için inşaat çalışmaları başladı, %70 i bitti. Sadece ilçemize değil tüm bölgeye hitap edecek. İçinde 14 dükkan, restoran, köylü kadınlarımız için sosyal alanlar ve mescidi olan çok güzel bir pazar yeri kuruluyor. İnşaallah yapımı bitince hep birlikte açılışını yapacağız. Pazarın yapılmasında emeği geçen Beykoz Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek, değerli meclis üyeleri ve Beykoz halkına ilçem adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.  

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de nezaketi için Görele Belediye Başkanı Tolga Erener’e teşekkür ederek Görele halkına selam ve sevgilerini gönderdi.

Ziyarette Başkan Tolga Erener, Çelikbilek’e bir kemençe, belediye meclis üyelerine de fındık takdim etti. Başkan Çelikbilek de Başkan Tolga Erener’e ve meclis üyelerine çay takımı hediye etti. 

Haber Merkezi

Çok önemli bir nefis muhasebesi
Önceki Çok önemli bir nefis muhasebesi
İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Sonraki İstanbul yağışlara hazır mı? Beykoz Meclis Üyesi anlattı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz