Yaşam

Gönül sofralarının emekçileri son iftarda buluştu

Gönül sofralarının emekçileri son iftarda buluştu
05.07.2016 00:46
| | |
4843

Foto galeri

Beykoz Belediyesi'nin ramazan ayı boyunca bütün mahallelerde kurduğu gönül sofrasına bu kez o sofralara hizmet eden yüzlerce çalışan oturdu.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen iftar yemeğine Beykoz Belediyesi'nin 45 mahallede düzenlemiş olduğu iftar sofralarında görev alan çalışanları misafir oldu. Çoğunluğu üniversite öğrencilerden oluşan çalışanlar Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in daveti üzerine ilk kez Ramazan ayı içerisinde aynı sofrada buluştu.

Toplam da 190 kişinin yer aldığı Gönül Sofraları ekibinde 90 garson, 30 stant görevlisi, 35 kişilik masa sandalye ekibi, 11 ekip sorumlusu, 8 şoför ve 15 mutfak personeli görev aldı. Gönül Sofraları'na ise Ramazan ayı boyunca 120 bin Beykozlu konuk oldu. Bunun dışında Ramazan ayı içerisinde öğrenci yurtları, cenazeler ve özel programlara da Beykoz Belediyesi'nin mutfağında yemek pişirildi. Bu tempo ise yemek verilen kişi sayısını 200 bine taşıdı.Beykoz Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nün üstlendiği Gönül Sofraları organizasyonu Türkiye'de yine ilk kez Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in çalışmalarıyla ilçede gerçekleştirilmiş ve her yıl daha profesyonelce bir şekilde gerçekleştirilmişti.

Ramazan ayı içerisinde Belediye Meydanı'nda düzenlenen sahur programlarında da görev alan çalışanlar bir ay boyunca devam eden çalışma temposundan gayet memnun olduklarını söylediler.Özel bir programı nedeniyle iftar yemeğine katılamayan Başkan Çelikbilek, çalışanlara selam göndererek hayırlı bir bayram geçirmelerini diledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, Gönül Sofraları, Beykoz Korusu, İftar

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"