Göllüspor'un yeni Başkanı Haluk Kayacan

  • Güncelleme: 01.03.2015 13:59
  • Okunma: 7963 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İlçesinde son kurulan spor kulüplerinden olan Göllü Köyü Spor Kulübünde gerçekleşen kongrenin ardından Başkanlığa C.Haluk Kayacan seçildi.
Göllüspor'un yeni Başkanı Haluk Kayacan

Açık alanda yapılan kongreden önce doğal köy ürünlerinden oluşan güzel bir kahvatı ikramı vardı.

Kongrede Divan Başkanlığını İASKF Genel Sekreter Yardımcısı ve Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir yaparken Katip Üyeliği ise BİSK Yönetim Kurulundan Muhammed Yüksel üstlendi. Başta Köy Muhtarı Celalettin Ayvaz olmak üzere köy sakinleri de kongreye oldukça fazla ilgi gösterdi.Özellikle kulübün genç sporcularının ayrı bir heyecan yaşadığı da dikkatlerden kaçmadı. Yapılan oylamanın ardından Kulübün Başkanlığına Köy sınırları içerisinde Binicilik Tesisleri olan C.Haluk Kayacan seçildi.

Ggöreve getirilmesinin ardından bir teşekkür konuşması yapan Kayacan, tüm köy halkına yakışan ve onların gurur duyacakları bir kulüp olacaklarının söylediği konuşmasında şunları kaydetti: "Özellikle köyümüzün ve civar köylerdeki gençlerin spor yapmalarını sağlamak istiyoruz, onları sporla buluşturma düşüncesinde olacağız. Sağlıklı dinamik bir kulüp yapılanmasını sağlamak istiyoruz, tabii ki bu arada kulübümüz için kalıcı gelir getirici projeler üzerinde de yoğunlaşma arzusundayız. Bunun için bazı düşünce ve planlarımız mevcut. Biz köy sakinlerinin kulübüne sahip çıkmalarını yaptığımız etkinlik ve faaliyetlere katılım sağlayıp destek olmalarını istiyoruz." 

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ise yapmış olduğu açıklamada Göllü Köyünde kongre dolayısı ile bulundukları anlarda gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkürlerini iletirken,"Bizler gerek İASKF gerekse ilçe kulüpler birlikleri olarak sporun en ücra köşelere kadar yaygınlaştırılması düşüncesindeyiz. Bu kapsamda Beykoz İlçesinin ilçe merkezine uzak bir konumda bulunan bir köyünün Göllü Köyünün Spor Kulüplerini kurup resmiyet kazanması ile ayrı bir heyecan, gurur yaşadık. Göllü Köyünden profesyonel takımlarda forma giyen isimler de çıkmıştı. İnanıyorum ki kulüp anlamında başarılı bir görüntü sergileyecekler, çünkü bu potansiyelin onlarda fazlası ile bulunduğu inancındayım" diye konuştu.

Göllü Köyü Spor Kulübünün Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; 

C.Haluk Kayacan (Başkan)

Ahmet Özdeniz (Başkan Yardımcısı)

Hasan Hüseyin Kara (Başkan Yardımcısı)

Seyit Ahmet Ayvaz (Genel Sekreter)

Celalettin Ayvaz (Köy Muhtarı Yön. Kurulu Üyesi)

Yüksel Tezbiçer (Yön. Kurulu Üyesi)

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz