Spor

Göllüspor Spor Kulübü'nde kongre yapıldı

2014.11.19 00:00
| | |
5980

Beykoz İlçesinin Amatör Spor Kulüplerinden Göllü Köyü Spor Kulübü hafta sonunda kongresini yaptı.

Kulüp Merkezinde gerçekleşen Kongrede Divan Başkanlığına verilen bir önerinin ardından Kavacık Mahallesi Muhtarı ve Kavacıkspor Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kesici seçildi. Katip üyeler ise yine verilen bir önerge ile Anadoluhisarı İdmanyurduspor Yönetim Kurulu üyelerinden ve aynı zamanda  Beykoz Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Babuz ve Necati Kakıcı oldu.

Kongreye ait prosedürlerin maddeler halinde gündeme gelip tamamlanmasının ardından Haluk Kayacan Başkanlığındaki Liste Göllü Köyü Spor Kulübünün yeni yönetimini oluşturdu.

Asım Özdemir

Ahmet Özdeniz

Yüksel Tezbiçer

H.Hüseyin Kara

Cüneyt Akköse

Mehmet Özkaya

Ergün Başaran

Hüseyin Çolak

Turgut Yılmaz

Çağla Özdemir

Ezgi Düzgit

Şakir Özdeniz

Kemal İştemeydan

Melike Çolak

Ercan Özdeniz

Erdem Akın

Göllü Köyü Spor Kulübünün yeni yönetiminde yer alan isimler oldular.

Göllü Köyü Spor Kulübü Başkanı Haluk Kayacan kendisini Başkanlığa layık görenlere teşekkür mahiyetinde bir konuşmada bulunurken, Göllü Köyünü ( Yeni konumu ile Mahallesini ) her alanda tanıtmayı, sakinleri arasında sportif ve sosyal aktiviteler ile  birlik-beraberlik ruhunu pekiştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu dönem daha fazla sporcuyu bünyemizde buluşturmak istiyoruz. Sporun sadece futboldan ibaret olmadığını bu dönem fazlası ile göstermek istiyoruz. Kongremize katılım sağlayan değerli dostlarımıza da teşekkürlerimi iletmek isterim" diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Göllü Spor Kulübü, Asım Özdemir, Ahmet Özdeniz, Yüksel Tezbiçer, H.Hüseyin Kara, Cüneyt Akköse, Mehmet Özkaya, Ergün Başaran, Hüseyin Çolak, Turgut Yılmaz, Çağla Özdemir, Ezgi Düzgit, Şakir Özdeniz, Kemal İştemeydan, Haluk Kayacan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"