Göllü Spor Kulübü'ne sanatkar başkan

  • Güncelleme: 16.02.2013 00:11
  • Okunma: 6882 kez
  • Yorum: 0
Beykozlu Cam Üfleme ve Alevle İşleme Sanatçısı Ahmet Özdeniz, Göllü Köyü Spor Kulübü Başkanı olarak seçildi ve göreve başladı.
Göllü Spor Kulübü'ne sanatkar başkan

Başta futbol olmak üzere her tür spor dalından sporcu keşfetmek ve bedensel eğitimlerine destek vermek amacıyla kurulan kulüp, sanatçı bir Başkan ile yola çıkarken, bölge amatör sporcuların geleceği adına umut verdi.

Beykoz Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği (BİSK), Göllü Köyü Spor Kulübü'nü ziyaret ederek, Başkan Ahmet Özdeniz'i kutladı. Sanatçı bir kişiliğin spor kulübüne başkanlık etmesi dolayısıyla memnuniyetini gizlemeyen BİSK Başkanı Asım Özdemir, bölge sporcularını ve spora gönül veren gençlerini Göllü Köyü Spor Kulübü'ne davet etti.

BİSK olarak bu tür yapılanmaları desteklemeye devam edeceklerinin altını çizen Özdemir, yakın bir tarihte Cumhuriyet Spor Kulübü'nü de ziyaret edeceklerini söyledi. Kulüpleşme alışkanlığının toplumda spora bakışı daha estetik bir noktaya çekeceğini ifade eden BİSK Başkanı Asım Özdemir, çevre köyleri de dolaşarak benzer bir gruplaşma hevesinde olan sanatçı ve sporcuları da kulüp kurma yönünde cesaretlendireceklerini dile getirdi.

Göllü Köyü Spor Kulübü Başkanı Ahmet Özdeniz, kamuoyu tarafından bilinen ve sevilen bir sanatçı. Yerel ve Ulusal onlarca kanalda ustalığını sergileyen Özdeniz, Türkiye çapında Belediyeler ve sanatseverler aracılığyla katıldığı etkinliklere renk kattı. UEFA Başkanı Michel Platini'nin Türkiye ziyaretinde Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın da bulunduğu bir sunumda gösteri yapan Ahmet Özdeniz, daha sonra Başkan Topbaş'tan performansını takdir adına bir kupa almıştı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz