Gölcükspor Beykoz’da Kavacıkspor’a konuk oldu

  • 25.10.2021 09:36
  • Güncelleme: 25.10.2021 09:39
  • Okunma: 1091 kez
  • Yorum: 0
Bölgesel Amatör Liginin İstanbul temsilcilerinden Kavacıkspor, Kocaeli ilinin temsilcilerinden Gölcükspor'u konuk etti.
Gölcükspor Beykoz’da Kavacıkspor’a konuk oldu

Dk.11 Kavacıkspor adına ilk dış şut denemesi Samet Bahça'dan gelirken iyi yer tutan Kaleci Ayhan uçarak topu çıkardı.

Dk.15 Gölcükspor adına rakip kaleyi uygun gören bir noktadan kazanılan serbest atışta topun başına geçen Oğuzhan'nın güzel vuruşunda top iyi yer tutan Kaleci Yılmaz'da kaldı.

Dk.21 Günün çalışkan isimlerinden Samet Bahça, seri hareketler ile bir anda ceza alanı içine sarktı, sert şutunda Kalesinden çıkıp karşılayan Kaleci Ayhan topu uzanıp çeldi.

Dk.30 Rakip yarı alanı ortasında topla buluşan Gölcükspor'un çalışkan isimlerinden Barış Sinan direk ceza alanına koşusunu yaptıktan sonra sert bir şut çekse de top Kaleci Yılmaz'ın elinde kaldı.

Dk.51 Sol taraftan Kavacıkspor takımı bir korner atışı kazandı, Hasan Gündoğdu'nun ön direkte pozisyon alan Mahmut Kemal'e gönderdiği topa genç forvetin vuruşunda top direk yanından auta çıktı.

Dk.55 Oğuzhan sağ taraftan ani bir dönüş ile rakip ceza alanına koşusunu yaptı herkes pas çıkarmasını beklerken direk kaleye beklenmedik çektiği şut ile topu filelerle buluşturdu 1-0

Dk.75 Gölcükspor atağında Yusuf ceza alanına topla girer girmez şutunu çekse de atak Yılmaz'ın ellerinde sona erdi.

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında oynanan müsabakayı 1-0 kazanan taraf Gölcükspor oldu.

Stat: Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

Kavacıkspor: Yılmaz, Ümit (Dk.67 Burak), Hasan Emre, Elyasa (Dk.80 Cenker), Hasan Gündoğdu, Adem (Dk.61 Bedri Güntay), Mahmut Özkan (Dk.80 Mustafa), Tunç, Samet, Nuri, Mahmut Kemal (Dk.61 Ömer)

Teknik Direktör: Murat Yılmaz

Gölcükspor: Ayhan (Dk.82 Emre), Erman (Dk.72 Kadir), Gökhan, Furkan (Dk.83 Samet), Hakan (Dk.72 Fatih), Şükrü ( Dk.81 Batınay ), Barış Sinan ( Dk.70 Batıalp ), Cabir, Oğuzhan, Yusuf (Dk.86 Tolunay), Fatih

Teknik Direktör: Can Güven

Gol: Dk.55 Oğuzhan ( Gölcükspor )

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Gölcük