Ekonomi

Göktürk Otomotiv Beykoz’da hizmete başladı

Göktürk Otomotiv Beykoz’da hizmete başladı
2014.10.20 00:00
| | |
13597

Beykoz’un müteşebbislerinden Recep Armağan'ın sahibi olduğu Göktürk Otomotiv gerçekleşen törenle hizmete girdi.

Açılış programında iş-spor-siyaset dünyasından pek çok sima hazır bulunurken Recep Armağan ve iş ortağı Metin Aktaş davetlilerle tek tek ilgilendi. Açılışa katılamayan davetliler ise çok sayıda çelenk ve mesaj gönderdi.

Açılış töreninde iki de milletvekili vardı, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sivas Milletvekili ve İç İşleri Komisyonu üyelerinden Ali Turan, Beykoz’da birçok etkinliklerde görmeye alıştığımız İstanbul Bölge Milletvekillerinden Metin Külünk galeri sahiplerine hayırlı-uğurlu olsun temennilerinde bulundular.

Açılışta işadamı Atilla Peker, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çubuklu Muhtarı Hüsnü Kolcu, Rüzgarlıbahçe Mahallesi Muhtarı Sedat Altun, AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, Beytaş eski Müdürü Haydar Çelik, çeşitli yöre derneklerinin temsilcileri de hazır bulundu. Çubuklu Engürübağ Camii İmamı’nın okuduğu duanın ardından açılış kurdelesi iş yeri sahipleri ile birlikte açılışa katılım gösteren Milletvekilleri tarafından kesildi.

Son model sıfır kilometre araçlar dizaynları ile büyük ilgi odağı olurken ilk otomobil alımını ise Milletvekili Ali Turan gerçekleştirdi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yoğun gündemi ile açılışa gelemezken çelengini gönderenler arasında yer aldı. Gün boyu devam eden açılış programına ilerleyen saatlerde Türk Spor Medyasının, televizyon programları ve maç spikerliğinden tanıdıkları bir sima olan CNN Spor Müdürü İlker Yasin eşi ile katılıp araçları inceledi.

Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Odyakmaz açılışa özel mesaj ve çelenk göndererek hayırlı işler diledi.

Galeri sahipleri Recep Armağan ve Metin Aktaş yaptıkları açıklamada, iş yerlerini Beykoz sınırlarında açtıklarına dikkat çekerek, "Bu sektörde Beykoz son yıllarda markalaşmaya başladığını gözlemledik ve tercihimizi Beykoz'dan yana kullandık. Burada hedef kitlemiz belli 0 kilometre lüks araçların yanı sıra ileriki aşamalarda 2.el satış ve kiralama işlemlerimiz de olacak. Şu anda sadece Mercedes marka araçlarımız yetişebildi, BMW ve diğer markalarında satışı gerçekleşecek. Mercedes-Türk firmasına araçları açılışa yetiştirdikleri için teşekkürlerimi iletmek isteriz. Açılışımız katılan değerli dostlarımıza, değerli büyüklerimize, Milletvekillerimize ve Beykozlulara en kalbi duygularımız ile teşekkürlerimiz iletmek isteriz. Allah çıkmış olduğumuz bu yeni işimizi hayırlı kılsın" şeklinde katılımcılara hitap ettiler.

Göktürk Otomotiv Ltd. Şti.

Adres: Çubuklu Mahallesi Boğaziçi Caddesi No:14 Beykoz

Telefon: 0 (216) 331 27 27

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Göktürk Otomotiv, Beykoz, Çubuklu, Hüsnü Kolcu, Sedat Altun, İstanbul Milletvekili, Ali Turan, Metin Külünk, Recep Armağan, Metin Aktaş, AK Parti Beykoz, Beykoz Belediyesi, Yücel Çelikbilek, Haydar Çelik, Atilla Peker, Sedat Peker

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"