Gökhan Karagöz Beykoz’dan desteğini çekti

  • Güncelleme: 03.07.2019 18:46
  • Okunma: 7921 kez
  • Yorum: 0
Beykoz spor camiasının önemli isimlerinden Gökhan Karagöz, yaptığı bir açıklama ile yöneticilik hayatına son verdiğini duyurdu.
Gökhan Karagöz Beykoz’dan desteğini çekti

Beykoz camiasına son yıllarda en fazla renk katan ve maddi manevi verdiği destekler ile her türlü övgüye mazhar olan Gökhan Karagöz, yayınladığı bir mesaj ile ilçe spor camiasındaki yöneticilik dönemine son verdiği kaydetti.

Karagöz, Beykoz 1908 A.Ş. ve Ortaçeşmespor’da görev yapmıştı. Karagöz, bu süre zarfında yaşanan şampiyonluklara katkıda bulunan isimlerin başında geliyordu.

Karagöz Beykoz İlçesi Spor Kamuoyuna saygılarını ileterek yaptığı veda açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“2013 yılından bu güne kadar Beykoz 1908 ve 2018/2019 yılında Ortaçeşme Spor Kulübü’ne elimden geldiğince maddi ve manevi destek oldum. Beykoz 1908 A.Ş. Kulübünde özellikle altyapı takımlar anlamında güzel başarılar elde ettik. En son U16 ve U19 da İstanbul’da Şampiyon olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandık. 

Ortaçeşme Spor Kulübü’nü 1. Amatör Ligden, Süper Amatör Ligine çıkarma başarısını elde ettik. Bu 6 yıl içinde acı tatlı güzel anılarım oldu. 1 Temmuz tarihi itibariyle özel işlerimin yoğunluğundan dolayı Beykoz İlçesi Spor Camiasına veda ediyor. Bu zaman zarfında bilerek veya bilmeyerek Beykoz Spor Camiasında bir hatam olduysa özür dilerim hakkınızı helal edin, benden tarafı hakkımı helal olsun. Bu tarih itibariyle Beykoz 1908 A.Ş. Kulübü Başkan Vekilliği ve Altyapı Sorumluğundan ve Ortaçeşme Spor Kulübüne vermiş olduğum destekten ayrılıyorum.

Bu tarih itibariyle Beykoz spor camiasına bir taraftar olarak kalacağım. Beykoz 1908 Aş ve Ortaçeşme Spor Kulübüne bana yöneticilik yapma şansı verdikleri için teşekkür ediyorum. Bu almış olduğum ayrılma kararını Beykoz spor camiasına saygıyla duyurulur.”

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz