Gökhan Haytoğlu Dudak dolgusu operasyonu

  • 0
  • 6491
Gökhan Haytoğlu Dudak dolgusu operasyonu

Uzman plastik cerrah Gökhan Haytoğlu sayesinde bir çok estetiği yaptırabileceğiniz için,

artık estetik tercihlerinizi daha doğru bir şekilde ve tabii ki sağlığınızı riske etmeden öğrenmiş olacaksınız.

Bir çok farklı noktada uygulanan estetikler sayesinde, kadınlar ve erkekler için diledikleri gibi estetik ile güzel ve sağlıklı olmaları mümkün olmaktadır. Göğüs, kalça, karın bölgesinde oldukça yoğun bir şekilde estetik yapıldığı gibi, ayrıca dudak dolgusu da sürekli olarak yapılan estetiklerin başında gelmektedir.

Dudaklara yapılan dolgu ile birlikte, kalınlığını istediğiniz gibi elde edebileceğiniz gibi, burada yağ enjekte edildiği için, bu estetik belirli dönemlerde yeniden gerekebilir. Tabii ki bu konuda net olarak bilgiyi Gökhan Haytoğlu veriyor olmasından dolayı, cerrah ile işinizi rahatlıkla halledebiliyorsunuz. Ayrıca eskiye göre fiyatların da uygun olduğunu düşünürsek eğer, güzel bir dudağa sahip olmak için, kesinlikle dudak dolgusu yaptırmak en iyi seçenek olacak ve sizde istediğini gibi kalın ve harika görünümü elde etmiş olacaksınız. Dudak dolgusu nasıl yapılır öğrenmek için ilk olarak https://www.gokhanhaytoglu.com/dudak-dolgusu.html adresine girerek, incelemeleri yapmaya başlayabilirsiniz. 

Düzenli Dudak Dolgusu Estetiği

Dudaklar için özel enjeksiyon yağlarının kullanılmasından dolayı, rahat bir şekilde dudağınızda simetri sorunu varsa eğer, bunun için de dudak dolgusu yaptırarak, simetriyi düzelttirmeniz mümkün olmaktadır. Çok kısa sürelerde operasyonun bitmesinden dolayı, hastaneye yatmanıza gerek olmamaktadır. Yapmanız gereken sadece randevu almak ve günü gelince dolgu yaptırmak olacaktır. İlk bir kaç saat içerisinde dikkatli olmanız gerekirken, sonrasında her hangi bir sorun ile karşılaşmamış olacaksınız. 

Çene Ucu Estetiği Yaptırın

Çeneniz farklı görüntülerde ise eğer yani uç kısmı düz değilse, burada yapılacak olan estetik sayesinde istediğiniz çeneye sahip olabileceksiniz. Çene ucu estetiği ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Ameliyat öncesinde ve sonrasında neler yapmanız gerektiğini ve nasıl bir görüntüye sahip olacağını detayları ile cerrahtan da öğrenmeniz mümkün olacaktır. Her anlamda estetiğin artık oldukça etkili olduğu günümüzde, bilhassa kadınlar ile birlikte, erkeklerde estetik yaptırmaktadırlar. Özellikle çene ucu estetiği yaptıracaklar için nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmeleri ve doğru bir şekilde estetik yaptırmaları çok büyük bir önem taşımaktadır. İşte Gökhan Haytoğlu sayesinde, bu sorunları aşmış olacak ve estetiğinizi güvenle yapmış olacaksınız. 

Burun Ucu Estetiği Operasyonları

Öncelikli olarak şunu belirtelim ki, burun ucu estetiği kesinlikle her hangi bir yerde değil, Sağlık Bakanlığından onaylı kliniklerde yapılmalı ve bu sayede hiç bir sorun ile karşılaşmamalısınız. Burun estetiği ameliyatının tıbbi adı olan Rinoplasti ile ilgili olarak belirtmemiz gerekiyor ki, dünya genelinde gelişmesi en hızlı süren ve sürekli yenilikler ile hastaların ihtiyaçlarını çözen en iyi estetiktir. Tabii ki bu gelişme ile birlikte, artık istenilen buruna çok daha rahat bir şekilde sahip olunması da mümkün olmaktadır. Burun estetiği ameliyatı için en önemli konunun seçeceğiniz burun olacağını söyleyelim. Bir çok zaman bayanlar, sadece görmüş oldukları her hangi bir ünlünün burnuna sahip olmak isterken, bazı durumlarda seçilen burun yüze tam olarak oturmamaktadır. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için yapılması gereken doğal burunu seçmek olacaktır. Ayrıca burun ucu estetiği ile, burnun daha düzgün durması da mümkün olmaktadır. Zaten bir çok estetik yaptıracakların ilk tercihi genel olarak uç ve burun kemiğinin yani kıkırdağın yamuk ve biçimsiz olmasıdır.

Burun Ameliyatı Detayları

Burun ameliyatında özellikle buruna zarar vermeden estetiğin yapılması ve böylelikle nefes almanın zorlaştırılmaması,

Estetik yaptıracak kişinin yüz hatlarına göre doğal burun seçiminin yapılması,

Ameliyat sırasında burun çatısına zarar vermemek ve özellikle dokuların alınmadan düzeltilmesi,

Dokular düzeltiliyor olsa da, burun etinde düzeltilme yapılamaz. Çünkü burun etinin her hangi bir noktadan alınması durumunda, burun üzerinde iz görünecektir.

Ameliyat Öncesi Dikkat Edilecekler

Ameliyat öncesinde kanı hızlandıracak yiyecekler ve ilaçlar tüketilmemesi gerekmektedir. Bu nedenle ameliyat saatine göre, belirlenecek süreler içerisinde beslenmeniz gerekmektedir.

Burun estetiği ameliyatı ortalama 2 saat sürmekte olup, cerrahi tercihe göre genel ya da lokal anestezi yapılmaktadır.

Burun estetiğinin bir gün sonrasında göz çevresinde morluklar ve şişlikler olması doğal bir durumdur.

Ayrıca göz çevresinde ki morluklar bir kaç gün süreceğinden dolayı, burada arnika krem ve buz ile morluklar ve şişlikler bir kaç günde gidecektir.

Burun üzerinde ki bantlar ortalama 2 hafta sonra alınmaktadır. Özellikle belirtelim ki, burunda şişlik bir kaç ay devam edecektir. Ancak bu şişliği bakanlar değil, estetik yaptıran kişi fark edecektir.

Artık burun ucu estetiği lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline geldiğinden dolayı siz de Op. Dr. Gökhan Haytoğlu ile iletişime geçerek güzel bir buruna sahip olabilirsiniz.

 

Beykoz'da Yeşilay Haftası yoğun geçecek
Önceki Beykoz'da Yeşilay Haftası yoğun geçecek
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi