Spor

Gökhan Baladin görevi bıraktı

Gökhan Baladin görevi bıraktı
2014.08.05 00:00
| | |
19895

Beykoz 1908 A.Ş.Takımı’nda, sezon başında takımın başına getirilen Teknik Direktör Gökhan Baladin görevi bıraktı…

Maddi sıkıntılar ile boğuşan sarı-siyahlı yönetim, BAL Ligi öncesinde yaklaşık 10-15 civarında olan Teknik Direktör adayları arasında Baladin ile anlaşmıştı. Gökhan Balabin'in verdiği transfer listesindeki oyuncuları kadroya dahil eden sarı-siyahlı yönetim bazı isimleri ise maddi sebeplerden dolayı transfer edememişti. Gökhan Baladin Yönetiminde ligde 8 maça çıkarken sadece 1 kez galibiyet sevinci yaşayabilmişti. Bu süre zarfında 4 kez mağlubiyet üzüntüsü yaşayan takım 3 kez de beraberlik yaşamıştı.

Yaşanan maddi sıkıntıya karşın Teknik Direktör Gökhan Baladin'i maddi açıdan mağdur etmemek için çaba sarf eden ve bunu zorlansa da başaran Beykoz 1908 A.Ş.Yönetimi Gökhan Baladin'in bırakma kararı ile yeni Teknik Direktör adaylarına kapı araladı.

Gökhan Baladin AFDK tarafından 30 gün hak mahrumiyeti cezasına çarptırılmış Feriköyspor ve Derince Belediyesi müsabakalarında sahadaki yerini alamamıştı. Bu iki müsabakada Spor Akademisi Mezunu da olan Kulüp Müdürü Eser Öktem kulübede yer alan isim oldu. Sarı-siyahlılar da devreye kadar olan 4 maçta yeni Teknik Direktör arayışları devam edecek iken bu süre içinde takım Altyapı Takımlar Koordinatörü Teknik Direktör Sabahattin Ömür'e teslim edilecek.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz 1908 A.Ş., Gökhan Baladin, Teknik, Direktör, İstifa

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"