Spor

Gökhan Baladin: Bizi yalnız bırakmayın!

Gökhan Baladin: Bizi yalnız bırakmayın!
2014.08.05 00:00
| | |
7436

Beykoz 1908 A.Ş.Takımı hafta sonunda oynayacağı Kocaeli Çenesuyu Plajyoluspor müsabakasının hazırlıklarını devam ettiriyor…

Bölgesel Amatör Ligdeki ilk maçında Ayazaağa deplasmanında İstanbulspor ile oynayan ve bu karşılaşmadan 1-0 mağlup ayrılan sarı-siyahlı takımın Teknik Direktörü Gökhan Baladin Beykozspor camiasına bir mesaj yayınladı.”Lütfen bizleri yalnız bırakmayın!”

Dost Beykoz’a açıklamada bulunan Baladin; “İstanbulspor müsabakasının ilk 20 dakikalık kısmında etkili ve atak bir futbol sergiledik. Bu anlarda yakalayacağımız bir gol her şeyi değiştirirdi. Sonrasında her iki takım için de dengeli bir hal aldı, biz de gol kaçırdık rakibimizde. Maalesef kalemizde golü gördük, karşılığını veremedik. Bu maç artık geride kaldı, hatalarımızı da gördük, avantajlı taraflarımızı da. Önümüzde bu sezon ilk kez taraftarımızın karşısına çıkacağımız Çenesuyu Plajyoluspor maçı var. Hazırlıklarımız devam ediyor.

Ben futbolcularıma sonuna kadar güveniyorum. Her zaman ifade ettiğim gibi zor şartlarda fedakarlıklar da bulunarak, çalışma ciddiyetimiz aynen muhafaza ederek giyilen formanın hakkını verme gayretindeki futbolcularım ile Beykozspor için varız. Bu yolda bizlerin yalnız bırakılmaması şart, aslolan 103 yıllık, büyük bir camianın takımını zor günlerinde de destekleyip dosta düşmana birlik-beraberlik mesajı verebilmek.” diye konuştu.

Takımın başına getirildiğimde kimi futbolcularımın özgüven kaybı yaşadığına şahit oldum. Bunun ortadan kalkması için büyük bir çabanın, gayretin içerisinde olduk. Futbolun ana antrenman unsurlarının tatbikinin yanı sıra mental açıdan da iyi bir konuma gelmemiz de şart görülmekte. Bunun üst seviyeye çıkabilmesi için futbolcularım ile ikili ilişkilerdimizde son derece olumlu bir hava yakalama gayreti içerindeyim. İşimiz zor, ve kolay olduğunu da hiç kimse söyleyemez. 18-20 yaşındaki gençlerin dinamizmini harekete geçirmek için,bir galibiyete mutlak surette ihtiyacımız var. Bu hafta sonunda bildiğimiz kadarı ile güçlü bir ekip olan Çenesuyu Plajyoluspor ile evimizde oynayacağız. Alınacak bir galibiyet hem bizler için hem de Beykozspor camiası için çok önemli. Ben Beykoz taraftarlarının Stadı doldurup bu gençlere sahip çıkmalarını, yapacakları tezahüratlarla moral-motivasyonlarını zirveye taşımalarının beklentisi içerisindeyim” şeklinde konuşan Beykoz 1908 A.Ş.Teknik Direktörü Gökhan Baladin Beykozspor Sevdalılarını Pazar günü 15.30 da başlayacak müsabakaya davet etti.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz 1908 A.Ş., Gökhan Baladin, Plajyoluspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"