Gökçepınar Okulu’ndan Başkana plaket

  • Güncelleme: 13.12.2013 00:11
  • Okunma: 6475 kez
  • Yorum: 0
Çelikbilek, Sadettin Gökçepınar İlköğretim Okulu Aile Birliği tarafından düzenlenen kahvaltı programında velilerle buluştu.
Gökçepınar Okulu’ndan Başkana plaket

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz İlçe Mili Eğitim Müdürü Neşat Yayla, Saadettin Gökçepınar İlköğretim Okul Müdürü Bekir Sağır, müdür yardımcıları, Okul Aile Birliği Başkanı Tülay Düşme ve veliler katıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tüm okullara her yıl sağlanan temizlik ve boya malzemesi desteğinin yanı sıra, okul yönetimleri ve okul aile birliklerinden gelen talepleri de karşıladıklarını belirterek, ilçenin okul alanını artırmak için çalışmalar yaptıklarını, hazırlanan projelerle öğrencilerin yeni eğitim kampüslerine kavuşacağını söyledi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in eğitimin her aşamasına katkı sunduğunu ve okullara hizmetinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla da, eğitime verilen destek dolayısıyla teşekkür etti.

Karşılıklı istişare ve konuşmaların yapıldığı toplantının ardından Okul Aile Birliği Başkanı Tülay Düşme, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e Saadettin Gökçepınar İlköğretim Okulu’na verilen eğitim desteği dolayısıyla teşekkür plaketi takdim etti.

Toplantıda ayrıca okulda 11 sene görev yapan ve Paşabahçe İlköğretim Okulu’na tayin olan müdür yardımcısı Pınar Ayşim’e hizmetleri dolayısıyla plaket verildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz