Giresunlulardan kardeş şehir ziyareti

  • 0
  • 8019
Giresunlulardan kardeş şehir ziyareti
Giresunlulardan kardeş şehir ziyareti
Giresunlulardan kardeş şehir ziyareti
Giresunlulardan kardeş şehir ziyareti
Giresunlulardan kardeş şehir ziyareti

Giresun’un Görele İlçesi’nin Beykoz’un kardeş şehri olması nedeniyle Beykozlu Giresunlular Derneği ve Görele Dernekler Federasyonu AK Parti ve CHP Gruplarına teşekkür ziyaretinde bulundu.

Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Fuat Kuş ve Görele Dernekler Federasyonu Başkanı Birol Kardaş önce AK Parti Grubunu ziyaret etti. Başkan Çelikbilek’e çiçeklerle gelen her iki dernek başkanı kısa birer konuşma yaparak Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e ve meclis grubuna teşekkür etti.

Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Fuat Kuş konuşmasında “Sayın Başkan Beykoz’da en kalabalık nüfus olan Giresunlulara göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size ve sizin nezdinizde tüm meclis üyesi kardeşlerime teşekkür etmek isterim. Bizler de bu nazik davranışınız üzerine arkadaşlarımızla toplanıp size bir ziyaret gerçekleştirmek ve teşekkür etmek istedik.” cümlelerine yer verdi.

Görele Dernekler Federasyonu Başkanı Birol Kardaş da “İstanbulun birçok ilçesinde olduğu gibi Beykoz’da da Göreleli vatandaşlarımızın sayısı oldukça fazla. Ayrıca 25’e yakın Görele’ye bağlı dernek sadece Beykoz’da faaliyet yapıyor. Bu çerçevede ben size gösterdiğiniz takın ilgiden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettiği konuşmasında şunları söyledi, “bölge insanlarının dayanışma içerisinde olması, kültürlerini yaşatması çok önemsediğimiz ve bizim de desteklediğimiz hususlardır. Bu çerçevede Beykoz’da faaliyet gösteren birçok yöre derneği var ve birçoğu aktif çalışıyor. Bizler de zaman zaman bu çalışmalara destek olmaya gayret ediyoruz. Hatırlarsanız bu çerçevede başlattığım ilk çalışma 1994 yılında Beykoz Çayır Festivali’ndeki Yöre Dernekleri Geceleriyle oldu. Ben nazik ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum ve bu çiçekleri de Meclis Grubum adına alıyorum.”

Beykozlu Giresunlular Derneği ve Görele Dernekler Federasyonu yetkilileri AK Parti Grubu’na gerçekleştirdikleri ziyaretin ardından CHP Grubunu da ziyaret ederek teşekkür etti.

Haber Merkezi

Boğaziçi İmar planları oy çokluğu ile geçti
Önceki Boğaziçi İmar planları oy çokluğu ile geçti
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Sonraki AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz