Giresunlular Meclis üyelerini ağırladı

  • 1
  • 7622
Giresunlular Meclis üyelerini ağırladı
Giresunlular Meclis üyelerini ağırladı
Giresunlular Meclis üyelerini ağırladı
Giresunlular Meclis üyelerini ağırladı
Giresunlular Meclis üyelerini ağırladı
Giresunlular Meclis üyelerini ağırladı
Giresunlular Meclis üyelerini ağırladı
Giresunlular Meclis üyelerini ağırladı

Beykozlu Giresunlular Derneği, Bayram öncesi almış olduğu Beykoz da yaşayan Giresunlu, siyasiler, idareciler, kamu yöneticileri, işadamları ve akademisyenleri dernek merkezinde ağırlama kararına meclis üyeleri ile başladı.

Bu doğrultusunda da Giresunlular Derneği’nin Kavacıkta’ki merkezinde ilk olarak Beykoz Belediye Meclis üyelerini ağırlayan Giresunlular Derneği Yöneticileri onlarla fikir alışverişinde bulundu.

Toplantıya Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Başkan Danışmanı Nevzat Oral, Meclis üyeleri Sinan Çıtlak ve Hakkı Emanet katıldı.

Dernek Başkanı Fuat Kuş yaptığı konuşmada derneğin yapacağı etkinlikler konusunda bilgi verdi. Kuş, “Hepimizin malumu bu yıl İslam coğrafyasında yaşanan olumsuzluklardan dolayı Kaymakdonduran ve Çayır festivalini yapamadık. Önümüzdeki günlerde Dernek merkezimizde kemençe kursu, folklor kursu, derneğin üye sayısının artırılması için üye kampanyasının düzezenlenmesi, derneğin arsasının durumunun takip edilmesi ve Şahin Göktürk Kapalı spor salonunda Giresunlular Gecesi yapılması, kültürel etkinlikler ve seminerler düzenlenmesi konusunda derneğimizin çalışmaları devam etmektedir.” dedi.

Salim Öztürk yaptığı konuşmada, önümüzdeki hafta yapılacak belediye meclisi toplantısında Görele Belediyesi ile kardeş şehir olunması konusunun Belediye Meclisi’nde görüşüleceğini söyledi.

Öztürk, belediyeden derneklerin istekleri konusunda sorulan bir soru üzerine “Bizim Beykozlu olarak dernekleri ayırt etmemiz mümkün değil, tüm derneklere hizmet vermeye çalışıyoruz. Bize gelen makul isteklere belediyemizin bütçesi oranında katkı sağlamaya önem veriyoruz. Bizim dernek yönetimlerinden ricamız makul isteklerle bize gelmeleridir.” ifadelerini kullandı.

Hepsine yetişmemiz mümkün değil…

Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Nevzat Oral ise, kendilerine iletilen isteklerin hepsine yetişmelerinin mümkün olmadığını kaydederek şöyle konuştu: “Gelen farklı isteklere cevap vermediğimizde de bize karşı kırgınlıklar oluşuyor. Unutulmamalıdır ki biz hizmetimizi verirken tüm Beykoz’u gözetmek zorundayız. Bu konularda Beykoz’da yaşayan hemşerilerimizin birbirine sahip çıkması en büyük umudumuz.”

Hakkı Emanet, “Hayatımın bana öğrettiği bir şey var ki, hemşerilerimiz birbirine sahip çıkmak zorunda. Hemşerilerimizin bu konuda daha bilinçli hareket etmesi bizi mutlu ediyor.”

Sinan Çıtlak, “Biz abilerimizle birlikte hem Beykoz’a hem de geçen dönemde oturduğumuz bu koltuktaki hemşerilerimize hizmet etmeye çalışıyoruz.

Beykoz’da yaşayan Giresunluların sorunları konusunda fikir alışverişi ile toplantı sona erdi.

Haber Merkezi

Beykoz’da futbola dair ünlülerle sohbet
Önceki Beykoz’da futbola dair ünlülerle sohbet
Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Sonraki Boğazın Yargıçları Beykoz’daki turnuvada göz dolduruyor
Yorumlar (1 Yorum)

Hüsnü Civelek (10 yıl önce)

Süpersiniz... Maşallah Allah nazardan saklasın. Bi de Şahin EMANET vardı. Göremedik... Yoksa foto çekilirken başka bir yerde miydi. saygılar...

Yorum Yaz