Giresunlular, Hanefi Dilmaç ile Kovid-19'u konuştu

  • 0
  • 6181
Giresunlular, Hanefi Dilmaç ile Kovid-19'u konuştu
Giresunlular, Hanefi Dilmaç ile Kovid-19'u konuştu
Giresunlular, Hanefi Dilmaç ile Kovid-19'u konuştu
Giresunlular, Hanefi Dilmaç ile Kovid-19'u konuştu

Beykoz Giresunlular Derneği, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Hanefi Dilmaç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Beykoz Giresunlular Dernek Başkanı Hayrullah Usta ile Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığına Olağan Kongrede yeniden seçilen Hanefi Dilmaç'ı tebrik etmek için bir ziyarette bulundu.

Giresunlular Derneği heyetini, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Karakaya karşıladı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nın Kavacık'taki merkezinde gerçekleşen ziyarette Giresunlular Dernek Başkanı Hayrullah Usta, Başkan Hanefi Dilmaç'a 2020 yılında atlattığı yeni tip koronavirüs hastalığı nedeniyle geçmiş olsun dileklerinde de bulundu.

Beykoz'daki yeni tip koronavirüs vaka sayılarına ilişkin son dönemde yaşanan olumlu gelişmelerin karşılıklı konuşulduğu ziyaret yaklaşık bir saat sürdü.

Öte yandan Beykoz İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Dilmaç'ı tebrik eden Beykoz Giresunlular Dernek Başkanı ve heyeti, ilçeye hizmetlerin en iyi şekilde yapılması için yapılacak çalışmaların arkasında her daim duracaklarını kaydetti.

Dilmaç, "Zahmet ederek hayırlı olsun ziyaretine gelen Giresunlu hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Partili büyüklerimizin uygun görmesiyle yeniden Beykoz'da bu bayrağı en yukarıda sürdürmenin gayreti içerisindeyiz." dedi.

Kovid-19 tedavisi gördüğü döneme ilişkin de tecrübelerini aktaran Dilmaç, hastalığın kişiden kişiye farklı seyrettiğini, Beykoz'da da her geçen gün vaka sayılarında ve ağır hasta sayılarında iyileşme gördüklerini ifade etti.

Dilmaç, "Sayıları ve süreci ilçemizde yakından takip ediyoruz. Umuyoruz ki çok daha güzel günlerde yeniden bir araya geleceğiz" diye konuştu.

Haber Merkezi

Beykoz planlarına itirazlar yeniden gündemde
Önceki Beykoz planlarına itirazlar yeniden gündemde
Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Sonraki Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz