Giresunlulardan CHP Beykoz Yönetimine ziyaret

  • 1
  • 9366
Giresunlulardan CHP Beykoz Yönetimine ziyaret
Giresunlulardan CHP Beykoz Yönetimine ziyaret
Giresunlulardan CHP Beykoz Yönetimine ziyaret
Giresunlulardan CHP Beykoz Yönetimine ziyaret

Beykozlu Giresunlular Derneği Yönetimi, geçtiğimiz Aralık ayında yapılan kongrede oluşan Aydın Düzgün başkanlığındaki yönetimi ziyaret etti.

Yönetim kurulu üyeleri Hayrullah Usta, Gökhan Taneri Vural, Abdullah Öner Meral, Ahmet Okumuş, Aysel Kınalı ve Hakkı Emanet’in katılımıyla gerçekleşen ziyarette Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Ali Bilir, kendi yazdığı “Çeşmibülbüle Gizlenmiş Abıhayat Beykoz” adlı kitabı CHP ilçe başkanı Aydın Düzgün’e  hediye etti.

CHP ilçe Başkanı Aydın Düzgün’e Beykozlu Giresunlular Derneği ile ilgili bilgiler veren Bilir, “Biz dernek olarak legal siyaset yapan tüm siyasi partilere aynı mesafede duruyoruz. Seçildiğimiz günden bu yana bu çizgimizi hiç değiştirmedik. Hemşerilerimiz kendi dünya görüşleri çerçevesinde birçok siyasi partide siyaset yapıyorlar. Biz “Bizim adamımız olacak” zihniyetiyle hareket etmiyoruz. Ancak, dernek olarak farklı siyasi partilerde siyaset yapan hemşerilerimizin de yanında durmaya özen gösteriyoruz.” dedi.

2019 yılında yapılacak seçimler öncesinde Beykoz’da yapacakları çalışmalar ile ilgili hazırlıklarını tamamlamak üzere olduklarını belirten  CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, yeni seçilen yönetim kurulunda da Giresunluları temsil edecek sayıda arkadaşlarının görev aldığını belirtti. Düzgün, Beykozlu Giresunlular Derneği’nin ziyaretinden memnun olduklarını belirterek ziyaret için yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Beykozlu Giresunlular Derneği’nin ziyareti günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Haber Merkezi

SGK 2018’e ceza yağmuruyla başladı!
Önceki SGK 2018’e ceza yağmuruyla başladı!
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (1 Yorum)

HALİT KILIÇ (6 yıl önce)

AYDIN DÜZGÜN SEN DAHA İSTİFA ETMEDİN Mİ. HALİT KILIÇ

Yorum Yaz