Giresunlular Çelikbilek’i bağrına bastı

  • 0
  • 11227
Giresunlular Çelikbilek’i bağrına bastı
Giresunlular Çelikbilek’i bağrına bastı
Giresunlular Çelikbilek’i bağrına bastı
Giresunlular Çelikbilek’i bağrına bastı
Giresunlular Çelikbilek’i bağrına bastı

Beykozlu Giresunluların organize ettiği ve AK Parti’nin Giresunlu Meclis Üyesi adaylarının tanıtıldığı program Çiğdem mahallesi'nde ki Yunus Emre Tesislerinde yapıldı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Öztürk’ün sunumunu yaptığı programa AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı YücelÇelikbilek, Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi adayları ve yaklaşık 700dolayında Giresunlu vatandaş katıldı. 

Abdullah Yümsel’in hazırlamış olduğu Mustafa Kemal Atatürk’ün fedaisi Giresunlu Topal Osman videosunu katılımcılara izletilmesin ardından salona giren Yücel Çelikbilek, katılımcı gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

İsmail Hakkı ÖztürkAK Parti’nin Giresunlu Meclis Üyesi adayları Nevzat OralSalim ÖztürkSinan Çıtlak ve Şahin Emanet’i sahneye davet ederek katılımcılara tanıttı. 

Tahmaz benim kardeşimdir” 

Konuşmasını yapmak üzere sahneye çıkan Yücel Çelikbilek, ‘katılımın yoğunluğundan çok etkilendiğini’ dile getirerek Mustafa Tahmaz hakkında yapılan dedikodular ile ilgili şunları söyledi: 

36 ve 28 plakasının arasına kimse giremez. Buna müsaade etmem. Bizim aramıza kimse nifak sokamaz. Bizi birbirimizden kimse ayıramaz. Giresunlu vatandaşlarımızı benden daha iyi tanıyamazsınız. Benim sizden daha çok Giresunlu tanıdığım ve çok samimi olduğum arkadaşlarım, kardeşlerim var. Bu konuda benimle âşık atamazsınız. Mustafa Tahmaz, benim çok sevdiğim bir kardeşimdir. Dünya yıkılsa hiç kimse Tahmaz ile benim arama giremez. Kardeşimin bir acısı olsa, o acı benim acımdır. Eminim ki benimde başıma bir şey gelse ilk acı duyacak kişi Mustafa Tahmaz’dır. 

Kendilerini boşuna yormasınlar” 

Bu seçimin getirilmek istendiği noktanın, ülkede barış istemeyenlerin, doğusuyla batısıyla insanları birbirine kırdırmak olduğunu söyleyen Çelikbilek,  “Bu ülkeye şehit gelmiyor diye rahatsız olanların bu seçimdeki maksatları, Türkiye’yi tekrar o kanlı günlere geri döndürmektir… Barış süreci baltalansın, her gün Giresun’a bir şehit gitsin, ülke kan ağlasın.” diye konuştu.

Çelikbilek şöyle devam etti: “Bunlar ne kadar uğraşırsa uğraşsın bizler bu ülkeye barışı getireceğiz. Boş yere kendilerini yormasınlar. Biz Başbakanımızı seviyoruz çünkü 47 yıldır hiçbir devlet başkanının uğramadığı ve ‘sizi kaçırırlar, öldürürler’ demelerine rağmen Allah bir can verdi onu da Allah alır diyerek hanımı ile birlikte mübarek Ramazan Ay’ında Somali sokaklarında dolaşarak oradaki Müslüman kardeşlerimizin acısını paylaşan bir Başbakanımız var Allah başımızdan eksik etmesin” 

Çelikbilek, konuşmasının ardından kemençe eşliğinde katılımcıların arasına girerek horon oynadı. 

Haber Merkezi

Hızır Yılmaz’ın adayları sahnede el ele
Önceki Hızır Yılmaz’ın adayları sahnede el ele
Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Sonraki Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz