Kültür

Giresun Derneği’nden Erdoğan’a ziyaret

Giresun Derneği’nden Erdoğan’a ziyaret
2014.08.05 00:00
| | |
4490

Beykozlu Giresunlular Dernek Başkanı Fuat Kuş, beraberindeki heyetle birlikte Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sonrası Dost Beykoz'un sorularını yanıtlayan KuşKaymakam Erdoğan'a fındık takdim ettiklerini dile getirerek, "Bu ara fındık altın kadar değerli. Karadeniz'de geçtiğimiz aylarda bir don olayı yaşandı. Geçen yıl 6 liraya satılan fındığın bu yıl kilosu 15 lira. Dolayısıyla biz de Kaymakam Bey'e vermiş olduğumuz fındığın değerini bilin dedik" şeklinde konuştu.

Fuat Kuş Başkanlığı'nda göreve yeni seçilen Beykozlu Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu ÜyeleriKaymakam Süleyman Erdoğan'ı ziyaret etti. Gökhan Taneri Vural,Mustafa ÖztürkHayrullah Usta gibi isimlerin yer aldığı Beykozlu Giresunlular Derneği Yönetim KuruluKaymakam Erdoğan'la dernek olarak tanışma ziyaretinde bulundu. Fuat Kuş'un sahibi olduğu Mavi Marmara Televizyonu'nda bundan böyle her Cuma ekrana gelecek olan ve Beykozlu sivil toplum kuruluşlarının konuk edileceği programa davet edilenKaymakam Erdoğan'a Giresunlular fındık ikram etti.

Kaymakam Erdoğan başta olmak üzere ilçenin mülki amir ve idarecilerini ziyaret ettiklerini ve bunu sürdüreceklerini kaydeden Fuat Kuş, ikram ettikleri fındıktan da esprili bir dille bahsetti.Karadeniz Bölgesi'nde yaşanan 'don' olayının fındık üretimini sekteye vurduğunu ifade edenKuş, geçen yıl 6 lira olan fındığın bu yıl kilosunun 15 liraya ulaştığını kaydetti. Kaymakam Süleyman Erdoğan'a fındık takdim ettikten sonra "Size verdiğimiz fındığın değerini bilin" dediklerini anlatan Fuat Kuş, dernek çalışmaları hakkında da bilgi verdiklerini anlattı.Beykozlu Giresunlular Dernek Başkanı Fuat Kuş"Birçok etkinliğimiz var, Kaymakam Bey'i bunlara davet ettik... Önümüzdeki günlerde bir Afyon Şehitliği Belgesel çalışmamız var. Onunla ilgili de kendilerine bilgi verdik" şeklinde konuştu.

Dost Beykoz'un özel haber olarak yer verdiği Feshane'deki Giresun Günleri konusunda çarpıcı açıklamalar da yapan Fuat Kuş, gelecek yıl etkinliği Kazlıçeşme Meydanı'nda yapabileceklerini söyledi. Giresunspor'un haftasonu şampiyonluk maçının olmasının daFeshane'deki kalabalığı artırdığına dikkat çeken Kuş, yoğun kalabalık dolayısıyla Eyüphalkından şikâyetler alındığını ve gelecek yıl bu nedenle Giresun Günleri'nin yeni yapılan Kazlıçeşme Meydanı'nda yapılabileceğini ifade etti. Dost Beykoz'un Giresun Günleridolayısıyla verdiği haberden dolayı memnun olduklarını dile getiren ve teşekkür edenBeykozlu Giresunlular Dernek Başkanı Fuat Kuş, ziyaret sonunda yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yine Dost Beykoz'a özel Kaymakamlık binası önünde poz verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Fuat Kuş, Kaymakam, Süleyman Erdoğan, Beykoz Giresunlular Derneği

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"