Genetiğiyle oynanmamış ürünler Beykoz'da satılıyor

  • Güncelleme: 07.04.2018 15:25
  • Okunma: 6637 kez
  • Yorum: 0
Yaklaşık 15 yıldır Kanlıca'da ikamet eden Aysun Ak'a ait doğal ürünlerin satıldığı Hipokratın Çınarı isimli işletme açıldı.
Genetiğiyle oynanmamış ürünler Beykoz'da satılıyor

Rüzgarlıbahçe Mahallesi'nde vatandaşların hizmetine "yemeğiniz ilacınız, ilacınız yemeğiniz olsun" sloganıyla açılan işletmede genetiği ile oynanmamış ürünler vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Doğal, katkı maddesiz, genetiğiyle ürünlerin vatandaşlara sunulduğu işletmedeki ürünlerde yalnızca siyez unu kullanılırken, bunların arasında da karakılçık ata buğdayı müşterilerin yoğun dikkatini çekiyor.

Doğal üretim yöntemleriyle bal, zeytinyağı, zeytin, erişte, pekmez, tarhana, peynir altı suyu ile mayalanan turşu, Antakya yöresine ait salça, siyez bulguru ve nohut gibi ürünler satışa sunuluyor.

"Tamamen doğalız, katkı maddesi bilmiyoruz"

Bağırsak dostu doğal gıda ürünlerinin satışının yapıldığı işletmenin sahibi Aysun Ak, yaptığı açıklamada, "Bizler buradan kimini kendi ürettiğimiz, kimini doğal olan Kastamonu, Antakya, Bursa gibi yerlerden temin ettiğimiz ürünlerimizi cüzi fiyatlarla Beykoz'da insanlarımıza sunuyoruz. Kesinlikle ürünlerimizde hiçbir şekilde katkı maddesi kullanılmıyor. Kendi üretimimiz olan sucuğumuzun satışına da başladık. Tamamen doğal olarak üretiyoruz. Ürünlerimizin üretim ve satışla ilgili izinlerinde de hiçbir şekilde eksiğimiz yok. Bir kısmı başvuru sürecindeyken bir kısmının izinleri tamamlandı" diye konuştu.

Rüzgarlıbahçe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hasoğlu İş Merkezi No: 11-A adresinde hizmet veren işletmede katkısız Çankırı bölgesine ait Çankırı Tuzu da bulunuyor.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz