Genetiğiyle oynanmamış ürünler Beykoz'da satılıyor

  • 0
  • 8803
Genetiğiyle oynanmamış ürünler Beykoz'da satılıyor
Genetiğiyle oynanmamış ürünler Beykoz'da satılıyor
Genetiğiyle oynanmamış ürünler Beykoz'da satılıyor

Yaklaşık 15 yıldır Kanlıca'da ikamet eden Aysun Ak'a ait doğal ürünlerin satıldığı Hipokratın Çınarı isimli işletme açıldı.

Rüzgarlıbahçe Mahallesi'nde vatandaşların hizmetine "yemeğiniz ilacınız, ilacınız yemeğiniz olsun" sloganıyla açılan işletmede genetiği ile oynanmamış ürünler vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Doğal, katkı maddesiz, genetiğiyle ürünlerin vatandaşlara sunulduğu işletmedeki ürünlerde yalnızca siyez unu kullanılırken, bunların arasında da karakılçık ata buğdayı müşterilerin yoğun dikkatini çekiyor.

Doğal üretim yöntemleriyle bal, zeytinyağı, zeytin, erişte, pekmez, tarhana, peynir altı suyu ile mayalanan turşu, Antakya yöresine ait salça, siyez bulguru ve nohut gibi ürünler satışa sunuluyor.

"Tamamen doğalız, katkı maddesi bilmiyoruz"

Bağırsak dostu doğal gıda ürünlerinin satışının yapıldığı işletmenin sahibi Aysun Ak, yaptığı açıklamada, "Bizler buradan kimini kendi ürettiğimiz, kimini doğal olan Kastamonu, Antakya, Bursa gibi yerlerden temin ettiğimiz ürünlerimizi cüzi fiyatlarla Beykoz'da insanlarımıza sunuyoruz. Kesinlikle ürünlerimizde hiçbir şekilde katkı maddesi kullanılmıyor. Kendi üretimimiz olan sucuğumuzun satışına da başladık. Tamamen doğal olarak üretiyoruz. Ürünlerimizin üretim ve satışla ilgili izinlerinde de hiçbir şekilde eksiğimiz yok. Bir kısmı başvuru sürecindeyken bir kısmının izinleri tamamlandı" diye konuştu.

Rüzgarlıbahçe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hasoğlu İş Merkezi No: 11-A adresinde hizmet veren işletmede katkısız Çankırı bölgesine ait Çankırı Tuzu da bulunuyor.

Haber Merkezi

MHP, Beykozlular için TBMM'de harekete geçti
Önceki MHP, Beykozlular için TBMM'de harekete geçti
Paşabahçe U17 Türkiye Şampiyonası finaline gitmek istiyor
Sonraki Paşabahçe U17 Türkiye Şampiyonası finaline gitmek istiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz