Yaşam

Gençler sosyal alanlarda birleşiyor

Gençler sosyal alanlarda birleşiyor
2014.07.27 00:00
| | |
6858

Derneklerin, kurumsal toplulukların sayısını arttığı Beykoz’da, genç kesimde kurmuş oldukları dernekle sosyal alana giriş yaptı.

7 kişinin bir araya gelmesiyle kurulan Beykoz gençliği Derneği kısa sürede 70 kişilik bir gönüllü grubuna ulaştı. Gökhan Beşir’in başkanlığını yaptığı Beykoz Genliği Derneği beş ay önce kurulmasına rağmen kısa sürede bir gönüllü ordusu oluşturdu.

Beykoz gençliğini tek çatı altında toplayıp, hem kendilerini eğitmek,  hem de sosyal alanda hizmet üretmek amacıyla kurulan dernek yaklaşık 80 kişiye çeşitli alanlarda sağlanan iş imkânlarına aracılık etti.

Uyuşturucu ve madde bağımlılığı konusunda da bir seminer düzenleyen dernek yöneticileri, uyuşturucun, ülkede terör örgütleri kanalıyla yaygınlaştırılmaya çalışıldığına dikkati çekerek, elde edilen gelirin terör eylemlerinde kullanıldığına işaret etti.

Uyuşturucu ve madde bağımlılığı konulu seminerde gençlerin konuğu 1. Sınıf Emekli Emniyet Müdürü Ali Murtaza Önal’dı

Evde yatan hastalara da güçleri nispetince yardımcı olmaya çalışan Beykoz Gençliği Derneği, eğitime de ilgi gösteriyor. Sosyal alanda genlerin içinde yer alabileceği projeler üreten Beykoz Gençliği Derneği’nin yönetimi ise şu isimlerden oluyor:

Başkan: Gökhan Beşir

Bşk. Yrd. Mustafa Zurnacı

Bşk. Yrd. Mustafa Gürler

Yön. Kur. Üyesi: Nazım Çolak

Yön. Kur. Üyesi: Hasan Öztürk

Yön. Kur. Üyesi: Ümit Okuyan

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Genç, Sosyal Alan, Dernek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"