Spor

Gençler, Cumhurbaşkanı Erdoğan için pedal çevirdi

Gençler, Cumhurbaşkanı Erdoğan için pedal çevirdi
13.05.2018 17:17
| | |
5141

Foto galeri

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek olmak amacıyla bisiklet turu düzenledi.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, yaklaşık 200 gencin katılımıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek olmak için Ortaçeşme'den Paşabahçe Sahili'ne kadar pedal çevirdi. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek olmak için pedal çeviren gençler "Seni başkan yapacağız" sloganları attı.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakın'ın yanı sıra AK Parti Beykoz İlçe Başkan Vekili Deniz Soytemiz, Yönetim Kurulu Üyeleri, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Av. Yakup Özbek'in katılımıyla gerçekleşen bisiklet turu sonunda konuşan Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, "Beykoz gençliği olarak 24 Haziran'da Cumhurbaşkanımıza destek olmak için pedal çevirdik. Katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Etkinlik sonrası değerlendirmelerde bulunan AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakın, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın da söylediği gibi çok koşacağız. Siyaset uzun soluklu bir mecradır. Bugün Beykoz teşkilatımızın da düzenlediği bisiklet turu bunu simgeleyen bir etkinlik oldu. Allah'ın izniyle 24 Haziran'da liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden Cumhurbaşkanı yapacak, partimiz de Meclis'te çoğunluğu elde edecektir" diye konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Osman Tomakin, İl Başkanı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"