Gençler, Binali Yıldırım için pedal çevirdi

  • 20.06.2019 14:25
  • Güncelleme: 11.02.2020 16:29
  • Okunma: 11211 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, İBB Adayı Binali Yıldırım'a destek olmak Tokatköy'den Paşabahçe'ye bisiklet turu düzenledi.
Gençler, Binali Yıldırım için pedal çevirdi

Beykoz İlçe Gençlik Kolları, yaklaşık 150 bisikletlinin katılımıyla İstanbul Büyükşehir Belediyediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a destek olmak için Tokatköy'den Paşabahçe Sahili'ne kadar pedal çevirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerinde Binali Yıldırım'a destek olmak için pedal çeviren gençler "Seni başkan yapacağız" sloganları attı.

"Kankamız başkan olacak"

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Sacit Göksu'nun da katıldığı bisiklet turunun sonunda konuşma yapan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, "Beykoz gençliği olarak 23 Haziran'da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Binali Yıldırım başkanımıza destek olmak için pedal çevirdik. Kankamızı İstanbul gençliği hak ettiği yere getirecektir. Katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum" dedi. 

"Siyaset uzun soluklu mecradır"

Etkinlik sonrası değerlendirmelerde bulunan AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanvekili Sacit Göksu "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın da söylediği gibi çok koşacağız. Siyaset uzun soluklu bir mecradır. Bugün Beykoz teşkilatımızın da düzenlediği bisiklet turu bunu simgeleyen bir etkinlik oldu. Allah'ın izniyle 23 Haziran'da adayımız Binali Yıldırım Başkanımızı halkımız Belediye Başkanı yapacak." diye konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz