Siyaset

Genç Kürsü Çavuşbaşı’ndaydı..

Genç Kürsü Çavuşbaşı’ndaydı..
2014.08.12 00:00
| | |
7650

AK Parti Gençlik Kolları’nın düzenlediği Genç Kürsü 2023 programları sürüyor. Çavuşbaşı’nda gençleri toplayan Gençlik Kolları Yöneticileri gençlerin sorunlarını dinliyor…

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen ve Meclis üyesi Haydar Çelik’in son yarım saatine katıldığı toplantıda, Çavuşbaşı gençleri sorunlarını anlattı.

Katılımcılarının çoğunluğunu Çengeldere, Yavuzselim ve Fatih Mahallerinden gelen gençlerin oluşturduğu toplantının sunumunu Güven Koç yaptı.

Ekonomi, Sağlık ve işsizlik gibi sorunların öne çıktığı toplantıda,  Gençler Beykoz’un incileri olduklarını ve kendilerine sahip çıkılması gerektiğini söylediler.

AK Parti Gençlik Kolları Beykoz İlçe Başkanı Fatih Sağlam yapmış olduğu konuşmada, Gençlerin önceden sadece bayrak asmakla görevlendirildiğini ama şimdi Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere son derece önem verdiğini kaydetti.

Gençlerden hayallerini anlatmalarını isteyen Sağlam, Gençlik Kolları’nın çalışmalarını anlattı…

Programda sorunlarının anlatan gençlerden, Talip Gürbüz ise geçen yıl sene mahalle başkanıyla Beykoz Belediye Başkanıyla görüşmeye gittiğini 1 bucuk saat beklemesine rağmen Başkanla görüşmediğini kaydederek, kendisinin başkanla görüşmeyi beklediği sırada iki bayanın gelip başkanla görüştüğünü ve kendisinin yine görüşemediğini belirtti…

Askerden geldiğini ve Başkandan iş istemeye gittiğini söyleyen genç, insanlara gıda yardımı yaparak, gönül almakla hiç bir şeyin olamayacağını söyledi. 

“2B Yasası çıkıyor, işimiz, paramız mı var neyle alacağız” şeklinde konuştu. 

Mustafa Fırat da  Çavuşbaşı’nın, Fatih Mahallesi’nin Hacıhüsrev Mahallesi gibi olduğunu ve her yerde madde satıldığını söyledi.

Her saat başı Belediye Başkanıyla görüşülmez
Gençlerin sorunlarının anlatmasının ardından konuşan AK Parti Gençlik Kolları Beykoz İlçe Başkanı Fatih Sağlam, her saat başı Belediye başkanıyla görüşülemeyeceğini, Belediye Başkanı’nın da kendine göre işi olduğunu ve her gün  4–6 saatleri arasında Belediye Başkanı’nın herkesle görüştüğünü söyledi.

Fatih Yılmaz, madde kullanıcıların Fatih Mahallesi’nde çoğaldığını bildiklerini ve zaman zaman polisler tarafından baskın yapılsa da, yakalananların 3 gün içinde çıktığını söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Fatih Sağlam, AK Parti

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"