Genç Ensar Beykoz’da bayrak değişimi

  • 0
  • 4911
Genç Ensar Beykoz’da bayrak değişimi

Özellikle Gençlik faaliyetlerine önem veren Ensar Vakfı Beykoz Şubesi, gelecek eğitim öğretim yılı planlarını netleştirdi.

Yeni dönemde faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek olan Genç Ensar Beykoz, yapılanmasında da değişikliğe gitti.  Üç yıldır Genç Ensar Beykoz Şube Başkanlığını yürüten Resul Engin Şahin görevini teşkilat mensubu İhsan Yusuf Düzgit’e devretti.

Devir teslim töreninde konuşan Şahin, “Dilimiz döndüğünce, gücümüz yettiğince varız diyerek çıktığımız bu yolda gönüller fethetmeye ve dualar almaya çalıştık. Bugüne dek planladığımız ve faaliyete geçirdiğimiz her projede önce Allah rızasını sonra da Beykoz gençliğinin İstiklâl ve istikbâlini gözettik. Bu süre zarfında derdimizle dertlenip bizleri yalnız bırakmayan kardeşlerime, kapısını çalıp tecrübelerinden istifade etmemize vesile olan hocalarımıza ve en başta bu fâniyi layık görerek vazifeyi tevdi eden kıymetli büyüklerime teşekkürü borç bilirim. Bu bayrak değişimi ile birlikte emaneti teslim ettiğim İhsan Yusuf Düzgit Başkanıma ve ekibine muvaffakiyetler diler, tüm Beykozlu genç kardeşlerime de Rabbimden hayırlı bir gelecek niyaz ederim.” İfadelerini kullandı.

Devir teslimde töreninde görevi devralan İhsan Yusuf Düzgit’de, “Arkadaşlarımızın teveccühü, büyüklerimizin takdirleriyle yüklendiğimiz sorumluluğun farkında olarak bayrağı daha da ileriye taşımak, Beykoz gençliğinin geleceği için çalışmalarımıza ivme kazandırmak boynumuzun borcudur.  Bu görevi bana layık gören Ensar Vakfı Başkanımız Sayın Bilal Habeş Açılan’a teşekkür ediyorum. Görevi teslim aldığım kıymetli ağabeyim Resul Engin Şahin’e ve ekibine emekleri için teşekkür ediyor, sürecin bizler ve tüm Beykoz gençliği için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

Sporcuların sigara alışkanlığı
Önceki Sporcuların sigara alışkanlığı
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz