Gel de isyan etme, Nereden Nereye?

  • 0
  • 10834
Gel de isyan etme, Nereden Nereye?

Beykoz Basketbol Takımı daha birkaç sezon öncesi Türkiye’nin sayılı marka takımları ile Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda maçlar yapıyordu.

Zeki Aksu Başkanlığındaki yönetim, futbola bulaşmadan sadece basketbolda başarıya odaklanmış bu sayede BEKO Basketbol Ligi heyecanı Beykoz’da fazlasıyla yaşanıyordu.

İşin ilginç yanı günlük, sezonluk sponsorlukla takımı Beko Basketbol Ligi'nde tutmak mümkün olmuş iken Türkiye’nin sayılı firmalarından TTNET İle yapılan sponsorluk anlaşması sonrasında hedef çıtası daha da yüksek tutulacak beklentisine rağmen Beykoz küme düşmüştü.

TBL 2.Ligi’nde de tutunamayan sarı-siyahlı ekip buradan da Türkiye Bölgesel Basketbol Ligi’ne düşmüştü. Şu anda takımı eski sporcularından ve antrenör Bülent Girgin çalıştırıyor. İçlerindeki basketbol aşkı ve forma sevgisi ile var olma savaşı veren Beykoz Gençleri yapmış olduğu 4 müsabakada galibiyet sevincini maalesef yaşayamadı.

Şimdilerde son birkaç sezondur ortaya çıkan adı sanı duyulmamış kulüpler ile karşılaşmak ise en fazla taraftarların zoruna gidiyor. Bir zamanlar dolu tribünler önünde oynanan maçları ise şimdi bir avuç Beykoz sevdalısı ve basketbol sever takip ediyor… Nereden nereye ?

RAKİP KARAMÜRSEL BARBAROSSPOR!

Türkiye Bölgesel Basketbol Ligi (TBBL) 4.Grubunda mücadele eden Beykoz Basketbol Takımı hafta sonunda İzmit deplasmanına çıkıyor. Bu sezon 5.maçına çıkacak olan sarı-siyahlıların rakibi İzmir Temsilcisi Karamürsel Barbarosspor. Karşılaşma 20 Kasım Pazar günü Saat 14.00 de Karamürsel İlçe Spor Salonunda oynanacak. Emre Solak’ın yöneteceği maçın yardımcı hakemi ise Gülsüm Karaca olacak.

Beykoz Basketbol Takımı 7 takımdan oluşan 4. Grupta yapmış olduğu 4 karşılaşmadan da mağlubiyetle ayrılmış son sıraya demir attı. Rakip Karamürsel Barbarosspor ise yaptığı 2 maçtan 2 yenilgi 1 de galibiyetle alan bir ekip.

Spor Servisi

Beykozlu Boksörler Şanlıurfa yolcusu
Önceki Beykozlu Boksörler Şanlıurfa yolcusu
Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Sonraki Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz