Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nde 15 Temmuz'u anlatacaklar

  • 06.10.2016 18:50
  • Güncelleme: 06.10.2016 18:52
  • Okunma: 4443 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve Mustafa Öksüz Gaziosmanpaşa Üniversitesi öğrencilerine 15 Temmuz darbe girişimini anlatacaklar.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nde 15 Temmuz'u anlatacaklar

Türkiye tarihinin dönüm noktalarından olan 15 Temmuz FETÖ Darbe Girişimi üzerinden 2,5 ay geçmesine rağmen tartışmalar tüm şiddetiyle devam ediyor.

Okullarda, camilerde, kahvehanelerde, Üniversitelerde ve toplum kesimlerinin bulunduğu her yerde 15 Temmuz FETÖ Darbe Girişimi anlatılarak, Türkiye'de tarih adeta yeniden yazılıyor.

15 Temmuz FETÖ Darbe Teşebbüsü sırasında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde darbeci askerlerle yaşanan arbede sırasında yaralanarak gazi olan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve Beykoz Belediye Personeli Mustafa Öksüz Tokat'a gidiyor.

19 Ekim Çarşamba günü Tokat Gaziosmapaşa Üniversitesi'nde bir konferans verecek olan ikili 15 Temmuz Darbe Teşebbüsünde yaşadıklarını anlatacaklar.

Kaşıtoğlu ve Öksüz, "15 Temmuz Destanı" başlıklı konferansta, Demokrasi ve Milli İradeye yapılan saldırıyı canlı tanıkları olarak üniversite öğrencilerine aktaracaklar. Konferansın diğer konuşmacıları ise Ahmet Onay ve Metin Doğan olacak.

19 Ekim 2016 günü Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Konferans Salonu'ndaki program saat 16.00'da başlayacak.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz