Gazeteciler Beykoz'da balık tutamadı

  • 2015.01.10 00:00
  • Güncelleme: 16.03.2020 17:39
  • Okunma: 10492 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi'nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliğinde bir araya gelen gazeteciler, balık tutma yarışması yaptı.
Gazeteciler Beykoz'da balık tutamadı

Beykoz Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen kahvaltılı buluşmaya Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, ulusal ve yerel basın temsilcileri ile muhabirler katıldı.

Dilmaç, habercilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayarak "Olumsuz havaya rağmen etkinliğimize katılmanız bizleri memnun etmiştir. Bu  kapsamda balık tutma yarışmasında tüm arkadaşlara başarılar diliyorum'' dedi.

Yarışmaya katılan gazetecilerden Serkan Baştimar, "Beykoz belediyesi bugün farklı etkinlik düzenledi, kamera ve mikrofon tutuyorduk, şimdi balık tutacağız" diye konuştu.

Gazeteci Olcay Çakır ise "Çalışan, çalışamayan, çalışmak isteyip de iş bulamayan tüm arkadaşlarımızın günü kutlu olsun. Aslında bu organizasyon bizim işimize çok benziyor. Habercilik de kısmet işidir, bir anda haberin içine düşülebilir. Şimdi balık içinde kısmet diyoruz" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından etkinliğe katılan gazeteciler, balık tutma yarışması için oltalarını denize attı. Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Dilmaç, etkinliğe katılan gazetecilere teşekkür belgesi verdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz