Gaye Zayıf hızlı başladı!

  • Güncelleme: 31.12.2014 00:11
  • Okunma: 7864 kez
  • Yorum: 0
12 Ocak 2015 günü gerçekleştirilecek AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, olağan kongresinde aday olacağı konuşulan Gaye Zayıf, “Çocuklar Üşümesin” kampanyasında ekibiyle birlikte Suriyeliler için kolları sıvadı.
Gaye Zayıf hızlı başladı!

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından başlatılan “Çocuklar Üşümesin” kampanyasına ilgi çığ gibi büyüyor. ‘Kış soğuktur üşütür, İstanbul’un kardeşliği ısıtır’ sloganıyla yola çıkan partililer gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor.

Battaniye, elektrikli ısıtıcı, kışlık giysi, ayakkabı, hijyenik malzeme, çocuk bezi, kuru gıda gibi temel ihtiyaçları karşılayacak ürünleri toplayan partililer gün geçtikçe daha çok yol alıyor. Toplanan malzemeler Şanlıurfa’da 4 bin m²’lik alan üzerine kurulan lojistik merkezine gönderilecek. Kampanya da görev alanlar sadece yardım etmekle kalmıyor, Belediye Başkanları, teşkilat mensupları gibi birçok kişi kurulan lojistik merkezinde görev alacaklar.AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın kampanyaya gösterdiği yoğun ilgi ise dikkatlerden kaçmadı. Kadın Kolları Başkan Vekili Gaye Zayıf, “Bugüne kadar ciddi anlamda yol aldık. Kampanyamıza destek duyarlı anneler sayesinde büyüyor. AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları, Suriye’de "Çocuklar Üşümesin" kampanyasına canı gönülden destek vererek ciddi anlamda malzeme elde ettiler.

5 Ocak 2015 Saat: 17.00’ye kadar devam edecek kampanyaya duyarlı bütün vatandaşları davet eden AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkan Vekili Gaye Zayıf, “Beykoz ilçe kadın kolları olarak üzerimize düşen görevi fazlasıyla yerine getirmek istiyoruz. İlçemizde kalabalık bir ekiple mahallelere seferber olduk. Yardım etmek isteyenlerin malzemelerini alıp ilçemizde biriktiriyoruz. Bugüne kadar ciddi anlamda yol aldık. Kampanyamıza destek duyarlı anneler sayesinde büyüyor. Cuma gününe kadar devam edecek olan bu anlamlı kampanya ya vicdan sahibi herkesi katkı vermeye davet ediyoruz. Ben buradan başta yönetim kurulu üyelerimize, mahalle başkanlarımıza ve emeği geçen tüm teşkilatımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz