Galatasaray ve Bayern Münih Beykoz'da buluştu

  • 0
  • 3555
Galatasaray ve Bayern Münih Beykoz'da buluştu
Galatasaray ve Bayern Münih Beykoz'da buluştu
Galatasaray ve Bayern Münih Beykoz'da buluştu

Galatasaray ve Bayern Münih yöneticileri, Ali Sami Yen Stadı'nda gerçekleşecek karşılaşma öncesi Beykoz'da bir araya geldi.

Galatasaray yönetimi, maç öncesi Bayern Münih yöneticilerini yemekte ağırladı.

Beykoz'da bir restoranda düzenlenen dostluk yemeğine, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, İkinci Başkan Metin Öztürk, Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu, Yönetim Kurulu Sözcüsü Rıza Tevfik Morova, Yönetim Kurulu Üyeleri Emir Aral, İsmail Sarıkaya ve Lara Yılmaz, Sportif A.Ş Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat Kırmızı, Maruf Güneş, Futbol Direktörü Cenk Ergün ile Bayern Münih Kulübü Başkanı Herbert Hainer, Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Dieter Mayer, Kulüp CEO'su Jan-Christian Dreesen, CEO Yardımcısı, Dr. Michael Diederich, Yönetim Kurulu Üyesi Andreas Jung ve UEFA Yetkilisi Kazakistan'dan Olzhas Abrayev katıldı.

Bayern Münih Kulübü Başkanı Herbert Hainer ve Başkan Dursun Aydın Özbek, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Bayern Münih Kulübü Başkanı Herbert Hainer, şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle İstanbul’a döndüğüm için çok mutluyum. Bundan önceki profesyonel hayatımda Adidas’ın CEO’su olarak görev yaptığımda iş sebebiyle buraya çok gelmiştim. Galatasaray çok saygı duyduğumuz bir rakip. 23 şampiyonlukları var. Daha önceki maçlarını seyrettik. Manchester United’a karşı oynadığı maçı da 2-0’dan geri geldikleri Kopenhag maçını da seyrettik. Onlara çok büyük saygımız var ve maçı sabırsızlıkla bekliyoruz. 1972’den beri ilk oynayacağımız resmi karşılaşma. Taraftarı da çok iyi biliyoruz. Bugün taraftarın da varlığıyla 12 kişiye karşı oynayacağız diye düşünüyoruz. Daha önceki dönemlerde de İstanbul’da maçlarda bulundum atmosferin ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Maçı sabırsızlıkla bekliyorum.”

Başkan Özbek de şunları kaydetti:

"Rakibimiz dünya futbolunda iz bırakmış bir Alman kulübü. En son maçımızı 1972’de oynamıştık. Özellikle bu gece hem Türkiye için hem de Galatasaray için çok önemli bir maç. Sahada Galatasaray’a yakışır bir performans sergileyeceğimizden eminim. Sakatlıklar olmadan güzel bir maç olmasını, izleyenlere keyif vermesini istiyorum. Bu sene başarıya odaklandık. İnşallah bu geceki sonuç Galatasaray için güzel olacak. Galatasaray’ın alışık olduğu bir organizasyon Şampiyonlar Ligi. Yenip lider olmak da istiyoruz. Mücadelemiz son maça kadar devam edecek. Bu sene iyi bir takım kurduk. Gerekeni oyuncular ve teknik ekip sahada gösterecek. Taraftarlarımıza çok güveniyoruz."

Başkan Dursun Aydın Özbek, Bayern Münih yöneticileri ve UEFA delegesi Abrayev'e hediye takdim etti.

Haber Merkezi

Mikail Akyıldız Beykoz İlçe Başkanlığından istifa etti
Önceki Mikail Akyıldız Beykoz İlçe Başkanlığından istifa etti
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz