Son Dakika

Galatasaray Başkanı villasını 3 milyon dolara sattı

  • 0
  • 6341
Galatasaray Başkanı villasını 3 milyon dolara sattı
Galatasaray Başkanı villasını 3 milyon dolara sattı

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas, taraftarların tehdit ve baskısıyla Beykoz Konakları'ndaki evini 3 milyon dolara sattı.

Galatasaray'ın 38'inci başkanı Burak Elmas, ilk sezonunda takımının aldığı sonuçlar nedeniyle zor günler geçiriyor. Bir yandan takımını ayağa kaldırmaya çalışan başkan, bir yandan da ev adresine kadar ulaşan tehditlerle uğraşıyor.

Bazı fanatiklerin ev adresini paylaşmasından büyük rahatsızlık duyan Elmas, Beykoz'da oturduğu lüks sitedeki villasını 3 milyon dolara sattı.

Elmas'ın evini Oytun Özdoğan adlı bir iş insanı satın alırken Başkan Elmas'ın yeni adresini sır gibi sakladığı öğrenildi.

Konuyu köşesine taşıyan Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, Galatasaray Başkanı'nın kararını değerlendirdi.

Bülent Cankurt'un bugünkü yazısında konuya değindiği bölüm şu şekilde:

"Elmas, Beykoz Konakları'ndaki villasını, 3 milyon dolara satmış. Villayı, Oytun Özdoğan adlı bir iş insanı satın almış. Burak Elmas yeni yuvasını nerede kuracak bilmiyorum ve öğrenmek de istemedim. Gerçi bilsem de söylemem. Çünkü sırf başkanı olduğu takım kötü sonuçlar alıyor diye eşini ve çocuklarını bile tehdit eden, onlara ağza alınmayacak sözler söyleyen fanatikler varken yeni yuvasının semtini bile söylemem."

Haber Merkezi

İHH Beykoz Şubesinden Şehitleri Anma Gecesi
Önceki İHH Beykoz Şubesinden Şehitleri Anma Gecesi
Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Sonraki Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz