Galatasaray Başkanı kupanın adresini Beykoz'da verdi

  • 0
  • 1915
Galatasaray Başkanı kupanın adresini Beykoz'da verdi
Galatasaray Başkanı kupanın adresini Beykoz'da verdi

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Beykoz Üniversitesi Kavacık Yerleşkesi'nde katıldığı söyleşide kupanın adresini de tarif etti.

Beykoz Üniversitesi'nin Kavacık'taki yerleşkesinde düzenlenen söyleşiye katılan Galatasaray Kulübü Başkanı Özbek, "Borçsuz bir Galatasaray, Şampiyonlar Ligi kupasını getirebilir mi?" şeklindeki soruya "Şampiyonlar Ligi kupası Türkiye'ye gelecekse bunun tek bir adresi var, Galatasaray. Hedefimiz bu kupayı getirmek." dedi.

Dursun Özbek, Icardi'nin dünya yıldızı ve çok önemli bir futbolcu olduğunu, ligin bundan sonraki dönemine damga vuracağını ifade ederek, "Galatasaray'ın Icardi'nin bonservisi ile ilgili çalışmaları var ama bütçeyi de düşünmek zorundayız. Sezon sonuna daha çok var, bugünden bir şey ifade etmek yanlış olur." şeklinde konuştu.

Özbek, Cristiano Ronaldo'nun Galatasaray'a transferiyle ilgili sorusuna da  Ronaldo'nun tarihteki en önemli futbolculardan olduğunu ancak maliyetlerini Türkiye'deki hiçbir kulübün kaldıramayacağını kaydederek, "Ronaldo bir dünya yıldızı, istemiyorum gibi net bir cevap vermek de Ronaldo'yu yaralar. Ronaldo'yu basın ve spor alemi Galatasaray'la eşleştirdi. Demek ki böyle bir yıldızın Türkiye'de gideceği tek kulüp Galatasaray." diye konuştu.

Özbek, şunları kaydetti:

"Galatasaray ve diğer kulüpleri yönetenler faaliyet dışı yatırımlarla, organizasyonlarla gerekli bütçeyi oluşturmak zorundalar. Daha önceki başkanlığımda Riva projesini başlattık ve kulübe yaklaşık 170 milyon dolar para girdi. Galatasaray finansalları itibarıyla en iyi durumdaki spor kulübü. Mecidiyeköy'deki binamızı rezidans şekline dönüştürdük. Ön talep toplamaya başladık. Muazzam bir talep var. Bunun tek sebebi binanın lokasyonu değil Galatasaray markasının büyüklüğü. Galatasaray bir dönüşüm içinde."

Söyleşinin sonunda Beykoz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Engin Özmen, Özbek'e bir plaket hediye etti.

Haber Merkezi

Beykoz Belediyesinden mama lobisine veryansın
Önceki Beykoz Belediyesinden mama lobisine veryansın
Beykoz ekibi 60. saatte bir kişiyi daha kurtardı
Sonraki Beykoz ekibi 60. saatte bir kişiyi daha kurtardı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz