Furkan Murat Kaya vefat yıldönümünde unutulmadı

  • 0
  • 4845
Furkan Murat Kaya vefat yıldönümünde unutulmadı
Furkan Murat Kaya vefat yıldönümünde unutulmadı

CHP Beykoz örgütünün çeşitli kademelerinde gönüllü olarak görev alan Furkan Murat Kaya, ebediyete irtihalinin yıldönümünde mezarı başında anıldı.

Olduğu ameliyatın ardından beklenmedik bir şekilde 2 sene önce hayatını kaybeden CHP Beykoz Gençlik Kolları mensuplarından Furkan Kaya, bu yıl da sevenleri tarafından unutulmadı.

Anadolu Kavağı Kale Arkası Mezarlığı’nda düzenlenen anma programına, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın, CHP Parti Meclisi Üyesi Sevgi Kılıç, CHP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Füsun Sökmez, CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Utku Caner Çaykara, CHP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Aydın, CHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Gülten Demirbaş, CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz, meclis üyeleri ve merhum Kaya’nın ailesi, dostları ile sevenleri katıldı.

Genç yaşta hayatını kaybeden Furkan Murat Kaya için kabri başında Kuran-ı Kerim Tilaveti gerçekleştirildi. Anma programında, duaların ardından Kaya’nın sevenleri duygu ve düşüncelerini ifade etti.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

"Furkan Murat Kaya. İkinci yıl seneyi devriyesi. Bugün de yarın da hep kalbimizdesin. Seni hiç unutmayacağız.. Ruhun şad olsun!"

Haber Merkezi

Başımız sağ olsun
Önceki Başımız sağ olsun
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz