Siyaset

Fuat Kuş siyasete soyundu

Fuat Kuş siyasete soyundu
2014.08.15 00:00
| | |
13176

Mavi Karadeniz TV’nin Sahibi olan ve bir dönem Beykoz Giresunlular Dernek Başkanlığı’nı yürüten Fuat Kuş siyasete soyundu…

Yine kendisine ait olan Kavacık’ta ki Kütük Ev’de bir basın toplantısı düzenleyen Fuat Kuş, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

Beykoz yerel basınına açıklamalarda bulunan Kuş, kendisiyle ilgili bilgi verdiği toplantısını tek başına yapması dikkati çekerken, daha önce dost çevrelerinde açıkladığı başkan adaylığını Beykoz basını aracılığıyla kamuoyuyla paylaşmak istediğini söyledi.

“Beykoz’da büyümüş ve Milli Görüş eğitimi almış biri olarak, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığa adaylığımı açıklıyorum.” şeklinde konuşan Kuş,  Refah Partisi’nde başladığı siyasi hayatını Gençlik Kolları ve Milli Görüş Vakıfları’nda sürdürdüğünü belirtti.

Kendisinin halka mal olmuş bir isim olduğunu da sözlerine ekleyen Fuat Kuş, “Bizler sivil toplum örgütlerinde görev yapmış, halka mal olmuş kişileriz. Artık bu kimliğimle AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nda göreve talibim.

“Bu seçimde oy kullanacak delegeleri ile yakın işbirliği içindeyim. Bu kararı alırken onlarında olurunu aldım. Birleştirici bir yapıda olduğum için adayım. Bir medya kuruluşu sahibiyim. Giresunspor ve Çiğdemspor kulüplerinin yönetimindeyim.”ifadelerini kullanan Fuat Kuş, adaylığına ilişkin, AK Parti Gençlik Kolları, Kadın Kolları, Belediye Başkanı ve İlçe Başkanı ile görüşmeler yaptığını söyledi.

Bir takım eksiklikler gördüğüm için adayım

Kuş şöyle devam etti: “Bu AK Parti’ye hizmettir. Kim daha iyi hizmet ederse başkan o olsun. Ben bir takım eksiklikler gördüğüm için adayım. %55 kendimi şanslı görüyorum. İlçemizde mülkiyet ve 2B ile ilgili sorunlar var. Hemen ilk iş bu projeler hakkında komisyon kuracağız ve çözeceğiz. Yani ben Beykoz adına adayım. Kimseden icazet almadım. Seçilirsem hizmet ederim. Seçilmezsem de AK Parti sağ olsun. AK Partililiğim devam eder. Aday olacak arkadaşlarıma başarılar diliyorum.”

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Beykoz, Mavi Karadeniz, Fuat Kuş

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"