Fuat Kuş Başkanlığı bırakıyor

  • 0
  • 11069

Hasan Karakaya'nın ardından, Ali Bilir'e karşın Beykoz Giresunlular Dernek Başkanlığı'nı kazanan Fuat Kuş, dernek başkanlığını bırakacağını açıkladı.

Hasan Karakaya'nın ardından, Ali Bilir'e karşın Beykoz Giresunlular Dernek Başkanlığı'nı kazanan Fuat Kuş, dernek başkanlığını bırakacağını açıkladı.

Beykoz Giresunlular Derneği'nden yapılan açıklamada, Fuat Kuş'un Nisan ayında yapılması düşünülen Dernek Kongresi'nde başkanlığa aday olmayacağı kaydedildi.

Açıklamada; giderlerinin Beykoz Belediyesi tarafından karşılanacak olmasıyla Beykoz'da uzun süredir tartışma konusu olan ve Mavi Karadeniz TV'den canlı yayınlanacağı açıklanan "Yöresel Günler" etkinliği ile ilgili de bilgi paylaşımında bulunuldu.

Beykozlu Giresunlular Derneği Ocak ayı olağan yönetim kurulu toplantısının ardından yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

Fuat Kuş başkanlığında gerçekleşen toplantıya yönetim kurulu üyeleri Mustafa Öztürk, Nermin Yavuz Keresteci, Ahmet Okumuş, Abdullah Yümsel, Fırat Aycı, Tamer Kaya, Abdullah Öner Meral ve İbrahim Çıtlak gibi isimler katıldı.

Yönetim Kurulu toplantısında aşağıdaki konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

1. Kaymakdonduran Şenliği

2. Kültür Günleri

3. 7. Osmanağa Şehit Birkan Gündüz Futbol turnuvası

4. 13. Olağan Genel Kurulun tarihi

Başkan Fuat Kuş yaptığı açıklamada “Üsküdar Belediyesi ile Beykoz Belediye Başkan Yardımcımız Salim Öztürk’ün de katılımıyla yaptığımız görüşmede Kaymakdonduran şenliğimizin tarihini 5 haziran 2016 Pazar günü olarak belirledik. Başkan Yardımcımız Salim beye bu konudaki yardımları için teşekkür ediyorum.” dedi.

Fuat Kuş, Beykoz Belediye Başkanlığı ve Beykoz’daki derneklerin bir araya gelerek oluşturduğu dernekler birliğinin Beykoz Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yöresel günler organize edeceğini ve bu programın Mavi Karadeniz TV’den canlı yayınlanacağını belirtti. Bu organizasyonda Beykozlu Giresunlular Derneğinin 22 Mayıs 2016 Pazar günü bu programa konuk olacağını söyledi.

Nisan ayı içinde yapılacak derneğin 13. Olağan Genel Kurul tarihinin belirlenmesi konusunda yapılan görüş alışverişinde olağan genel kurulun 3 ya da 10 Nisan tarihlerinde yapılması konusunda görüş birliğine varıldı.

Fuat Kuş toplantı sonunda yaptığı açıklamada “Yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hiçbir görüş ayrılığına düşmeden yaptığımız çalışmalarda yönetim kurulu arkadaşlarımız ellerinden geleni yaptılar. Uyumlu bir yönetim kurulumuz vardı. Başkanlık için aday olmayacağım. Sizlere bugüne kadar gösterdiğiniz çabalar için teşekkür ediyorum. İnşallah Beykoz'da ki Giresunluların birliğini daha da üst seviyelere çıkaracak bir yönetim kurulu seçebiliriz.” dedi.

Haber Merkezi

Bankalar Beykoz'da protesto edilecek
Önceki Bankalar Beykoz'da protesto edilecek
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Sonraki AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz