Sezona iddialı başlamak istiyoruz

  • 0
  • 1285
Sezona iddialı başlamak istiyoruz
Sezona iddialı başlamak istiyoruz

Yeni sezon maçlarının 15 Ekim'de başlayacağı İstanbul 1. Amatör Ligde Beykoz’u temsil edecek olan Gümüşsuyuspor'da hazırlıklar devam ediyor.

Bu sezon 13. Grupta mücadeleye çıkacak olan Yeşil-Beyazlı ekip ilk müsabakasında Maltepe Yıldızspor'a konuk olacak.

Gümüşsuyuspor Kulübü Başkanı Mustafa Kurtuluş yaptığı açıklamada 15 Ekim'de başlayacak lig maçlarına kadar eksik yönlerini tamamlayacaklarını söylerken, "Tabii ki biz de her takım gibi sezona iddialı başlama niyetindeyiz. Hazırlık maçlarının lig maçlarına göre çok farklı olduğu da bir gerçek. Bu nedenle bu süreci eksikleri görme anlamında yaşadığımızı söyleyebiliriz. Kamil Çolak ve futbolcu kardeşlerime şimdiden başarılar diliyorum, Allah kaza, bela sakatlıklar yaşatmasın" diye konuştu.


Gümüşsuyuspor Kulübü Genel Kaptanı Emre Yavaş ise kadrolarının şekillenmekte olduğunu ifade ederek, "Sosyal medya hesabımızdan geçen günlerde bir paylaşımımız olmuştu ve bir hayli arayan soran oldu. Takımı 2 tane sürpriz transferimiz olacak. Bu isimleri netleştikten, lisans işlemleri tamamlandıktan sonra bir iki güne kadar açıklayacağız. Kamil Çolak Hocamıza moda tabiri ile demek istersem 2 çilek transfer hediyemiz olacak" dedi.

Spor Servisi

Beykoz’un efsane turnuvasında müthiş heyecan
Önceki Beykoz’un efsane turnuvasında müthiş heyecan
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı