Murat Aydın, Dost Beykoz ekibini ağırladı

  • 1
  • 7225
Murat Aydın, Dost Beykoz ekibini ağırladı
Murat Aydın, Dost Beykoz ekibini ağırladı
Murat Aydın, Dost Beykoz ekibini ağırladı
Murat Aydın, Dost Beykoz ekibini ağırladı

Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Murat Aydın ile makamında bir araya geldi.

Annesi Meliha Aydın ile babası Kahraman Aydın’ı yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle kaybederek ebediyete uğurlayan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, kendisini taziye için ziyaret eden Dost Beykoz’un yönetici ve yazarlarını makamında ağırladı.

Başkanlık makamında yaklaşık 1 saat süren ziyarette Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür, Başkan Aydın'a anne ve babasının vefatından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek, "Başkanım, yaşlı insanlar sakin de bir yerde yaşıyorlar. Acaba tedbirlerde bir gevşeklik mi gösterildi?" şeklinde soru sordu.

"Ben inanıyorum ki Rabbim cennetine aldı onları"

Başkan Aydın, Babası Mehmet Kahraman'ın misafir ağırlamayı sevdiğini ifade ederek, "Babam insan canlısı bir insandı. Kapıdan geçeni buyur eder, çay çorba ikram ederdi. Zannediyorum o sırada bir bulaş oldu, ilk öğrendiğimde gerçekten çok korktum. Yaşlı ve inanan insanlardı. Ben inanıyorum ki Rabbim cennetine aldı onları. İki acıyı birden yaşamamız gerekiyormuş demek ki" şeklinde yanıtlandı.

Beykoz Belediyesi'nin 2. Fotoğraf Yarışması sırasında gösterdiği başarıdan dolayı ziyarette bulunan Haber Müdürü Muhammed Gencebay Gür'ü de 3.'lüğünden dolayı tebrik etti.

"Gencebay'ın çalıştığı konu önemli bir konuydu"

Aydın, "Ben jüride değilim ancak toplantıya katılıyorum. Fotoğraf merakım üniversite yıllarında başlamıştı. Beykoz'da fotoğraf anlamında çok zengin bir bölge bunu değerlendirelim istedik. Gencebay'ın çalıştığı konu çok güncel ve önemli bir konuydu. Bir iki teknik konuda jüri yorumda bulundu ama gerçekten içinde bulunduğumuz durumun da özetiydi. Tebrik ediyorum." diye konuştu.

Pandeminin ilk döneminde Beykoz Devlet Hastanesi'nde Kovid-19 Yoğun Bakım Hemşirelerinin mücadelesini fotoğraflayan Gencebay Gür de düşüncelerinden dolayı Başkan Murat Aydın'a teşekkür etti.

Erdal Öztürk, ikamet ettiği mahalle olan Gümüşsuyu Mahallesinde bulunan caminin depreme dayanıksız durumuyla ilgili görüş ve düşüncelerini Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile paylaştı.

Aydın, o bölgede de belediye olarak düşüncelerinin olduğunu ama nasıl hareket edecekleri konusunda netlik kazanmadıklarını kaydetti.

Yazı İşleri Müdürü ve Yayın Kurulu Başkanvekili Ekrem Tuncer ise Beykoz Sempozyumuna ilişkin düşünce ve izlenimlerini Başkan Aydın'a iletti.

Ziyarette Kader Gür'e eşlik eden, Yazı İşleri Müdürü ve Yayın Kurulu Başkanvekili Ekrem Tuncer, Genel Yayın Yönetmeni Bilgehan Murat Miniç ve Siyaset Editörü Erdal Öztürk de Başkan Murat Aydın'a taziyelerini dile getirerek başsağlığı ve sabır diledi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'a ziyaret sırasında AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam'da eşlik etti.

Haber Merkezi

Beykoz Devlet Hastanesi'nde hareketli günler başladı
Önceki Beykoz Devlet Hastanesi'nde hareketli günler başladı
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Yorumlar (1 Yorum)

Zülküf sonmez (3 yıl önce)

Rabbim cenneti ile müjdelesin. Çok acı ve çok zor. Allah cc murat başkan ve ailesine sabırlar versin .amin

Yorum Yaz