Dost Beykoz Foto Galeri

Coşkun Tosun, ‘Beykoz'da ben de varım’ dedi

04.11.2018 18:08
| | |
7607

CHP’nin Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylarından Coşkun Tosun, Kavacık Beyaz Saray’da aday adaylık açıklaması yaptı.

Anahtar Kelimeler: CHP, Coşkun Tosun, Beykoz Haberleri

reklam
3 Yorum
Alptuğ Korkut05.11.2018 10:57:23

Beykoz'a yönetmesini bilen alanında yüksek tahsil yapmış yöneticiler lazım. Beykoz'u olup olmaması de önemli değil artık benim için hizmetini yapsın yeter. Bugüne kadar Beykozlu oldu da ne oldu? Hep yapacağız yapacağız yapacaksınız da neyle yapacaksınız kardeşim. Kaynak nasıl yaratacaksınız bize onunla gelin. İnsanları ikna edecek planlamaları anlatın. şunu yapacam bunu yapacam demek kadar kolay bir şey yok zaten siyasette. Neyse Beykozumuz için hayırlısı ne ise o olsun.

Adaköy köyü Eynesil05.11.2018 10:14:36

Bizler Beykoz da ikamet eden Giresun lu köylüleriz yıllarca Beykoz da ikamet ediyoruz Beykoz da yaşayan herkesin belediyelerin konusu olduğu için en başta İmar sorunu bu zamanda olmamıza rağmen yol sorunu otopark sorunu zaten bir belediye başkanının çözebileceği konulardır bunlar. Bizim köyde dahi yol sorunu kalmadı şu an ama Beykoz un yıllarca bu sorunlarını çözebilecek kim varsa aday olsun bu seçimde öyle boş vaatlere kimse inanmıyor. Bizler parti gözetmiyeceğiz bu sene bunları çözecek bizim sorunlarımıza bakacak adayları takip edeceğiz. Öyle artık bizlerden oy alıpta Acarlara Konaklara beykoz un nerde zengini varsa oraya hizmet edecek bir başkanı asla istemiyoruz. Beykoz lu ama Beykoz un sorunlarını bilen cebine kendine çevresine hizmet edenleri artık görmek istemiyoruz.

Kadir04.11.2018 20:54:10

Bir adayın haberi için bu kadar resim yayınlanır mı ? bu sizce habermidir.Yoksa para ile yapılan habermidir varsa anlayan beri geksin...

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"