Beykoz'u ikinci kez utandırdılar!

  • 22.03.2015 20:28
  • Güncelleme: 15.03.2020 16:17
  • Okunma: 39609 kez
  • Yorum: 6
Beykoz Vakfı'nın 11. Olağan Genel Kurul toplantısı 'olağan üstü gelişmelere' sahne oldu.
Yorumlar (6 Yorum)

NURİ YEŞİLBAŞ (8 yıl önce)

Beykoz Vafkında yapılan seçimde şahsıma yapılan hatayı sayın Gökhan Tamer Vural kabul etmiş, özür dilemiştir.

Mustafra SARGIN (8 yıl önce)

YAHU NEDİR BU HANI Bİ TABİR VARDIR YA ATIN ÖNÜNE ET İTİN ÖNÜNE OT KOYMAK DİYE Bİ SÖYLEM BAKIYORUMDA BEYKOZDA YILLARCA KEŞFEDİLMEMİŞ NE CEVHERLER VAR MESELA ABDULLAH YÜMSEL İKTİDAR PARTİSİNİN İLÇE YÖNETİMİNDE DİKKATİNİZİ ÇEKERİM İKTİDAR PARTİSİNİ DEDİM BELEDİYENİN BEYTAŞIN YÖNETİMİNDE NEDİR KARDEŞİM YILLARCA İCRA DAİRESİNDE ÇALIŞTIN YETMEDİMİ BEYKOZLUYU İPOTEK ALTINA ALDIĞINIZ DA HER YERE SALDIRIYORSUNUZ ALLAHTAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI AK PARTİDE CHP DE VEYA Bİ BAŞKA PARTİDE OLSAYDI MUTLAKA ORDA İDİNİZ BEYKOZLU CHP LİLER MHP LİLER AK PARTİYE DUA EDİN BEYKOZDA İKTİDARDA SİZİ BU KİŞİLERDEN YANI PARTİNİZİ UZAK TUTUYORLAR BU KADAR MENFAAT İLİŞKİLERİ BENİM BEYKOZDA MİDEM BULANIYOR BENİM GİBİ ADAMIN HAKİKATEN AT İZİ İT İZİNE KARIŞTI GİBİ GELİYOR BANA BEYKOZDA

burak öz (8 yıl önce)

G.T.Vural yanlış yapmıştır şaban törede Beykoz vakfında koltuğa yapıştı bırakmıyor listesindeki kişiler beykozda kamu oyunda ve stk larda görev yapmış kişiler değil koltıgu bırakmamak içi kendine göre bir liste yapmış zeki aksuda Beykoz sporda aynısı al birini vur ötekine bunlar dört kolluya binmede buraları bırakmazlar

Nuri Yeşilbaş (8 yıl önce)

Ben hiçbir STK başkanlarını ve yönetimini arkadan kalleşçe vurmadım ve vurmam. Bir yere aday olacaksam, başta Yönetim Kurulu başkanına haber verip ekibim ile yola çıkarım. Bu zamana kadar hiçbir STK nın karşına liste çıkarıp aday olmadım, buda almış olduğum edep ve kişiliğimden dolayıdır, bundan da ödün vermem. Gökhan Bey, sevdiğim bir arkadaşımdır. İsmimi kullanarak kamoyunda benim adıma özür dilemesini rica ederim. Bir daha böyle bir hataya düşmemesini de temenni ederim. Beykoz Vakıf Başkanı Sayın Şaban Töre ve Yönetim Kurulu'na yeni görevin de başarılar dilerim.

SERVET ÇİFTÇİ (8 yıl önce)

G. Taneri Vural şahsen sevdiğim biridir ancak bu hareketleriyle kendi siyasi geleceğini bitirdi.. Bundan sonra insanlar ona güvenipte hareket etmez.. Siyasi ortamlarda çoluk çocuğun bile diline düştü her yere aday olmasıyla.. Olmuyorsa zorlamamak lazım bazen.. Beykoz Vakfı da zaten birilerinin tek eli oldu.. Şaban Tören de çok farklı değil.. Kazandığı tek yer Beykoz Vakfı orada da koltuğa yapıştı.. Bu insanlar sana nasıl güvenipte CHP'de sana koltuk versin.. Gidin torun çoluk çocuk sevin artık, illa 4 kolluyla mı alsınlar sizi o koltuklardan..

koray erdem (8 yıl önce)

Şu unutulmasın ki AK Parti İlçe Yöneticisi, Beytaş Yönetim Kurulu Üyesi ve BİSK Başkanı Abdullah Yümsel'in bu tür atraksiyonları sadece ve sadece Yücel Çelikbilek'e zarar vermektedir. Abdullah bey sınıf başkanlığı seçimi olsa ona da aday olacak. Ayıptır!

Yorum Yaz