Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler

  • 0
  • 6507
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler
Beykoz Spor Kulübü için olağanüstü kongre istediler

Son 2 haftadır sosyal medyada tartışılan Atilla Sipahioğlu düzenlemiş olduğu basın toplantısında Beykoz Spor Kulübü Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Beykoz Stadında yapılan basın toplantısı sırasında, tribün liderlerinin tamamı, Beykoz Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Talat Karasakaloğlu ve Klasman Grubu maçları öncesinde sürpriz bir kararla yönetiminden istifa eden Sedat Kaba da Sipahioğlu’na destek verdi.

Atilla Sipahioğlu başkan adaylığını kulübün kuruluş yıl dönümünü olan 19.08’de açıklarken, basın toplantısında, Talat Karasakaloğlu ve Sedat Kaba’nın yanı sıra, Mustafa Yıldız, Mustafa Ülker, tribün liderlerinden İlker Genç, İbrahim Yıldırım ve İbrahim Durmaz’da yer aldı.

Konuşmasına, kulüpte görev yaptığı 4 yıllık sürede gördüğü eksikleri iyi analiz ettiğini ifade ederek başlayan Atilla Sipahioğlu, "Artık değişimin vakti geldi... Başkan Zeki Aksu hep karşısında aday çıkmadığını söylerdi. Artık var, ben ve arkadaşlarım yola çıktık. 3 yıllık Başkanlık süreci belirledik, başarılı alamazsak bu 3 yılın sonunda Kongreye gideceğiz ve de kamuoyu önünde açıklıyorum aday da olmayacağım” ifadelerini kullandı.

Olağanüstü kongre istediler

Başkan Zeki Aksu’dan olağanüstü kongre kararı almasını isteyen Atilla Sipahioğlu, “adil bir yarış ile seçimlere gitmek istiyoruz. Eğer Zeki Aksu bunu yapmazsa olağanüstü kongre için imza toplamaya başlayacağız. Kongre için yasal olarak iki buçuk yıllık bir süre var. Bu süreyi kullanmak isterse beşte bir üyenin imzası ile olağanüstü kongre kararı almak için çalışacağız." diye konuştu.

Aksu’dan jet cevap

Öte yandan Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu’da Sipahioğlu’nun adaylık tartışmalarının başlamasıyla birlikte sosyal medya hesabından bir değerlendirmede bulundu.

Başkan seçimle gelir, seçimle gider

Başkan Zeki Aksu değerlendirmesinde, “Beykoz 1908 bir camiadır. Başkan seçimle gelir, seçimle gider. Seçme ve seçilme haktır o çekilsin bu aday olmasın demek olmaz. Bir sezonu daha tamamlamış olduk. Bu sezonun hikâyesi ise çok başka. Hatalarımız var, bunu kabul ediyorum zaten. Kaybedilen duyguların yanında, kazanımlarımız da oldu. Hiç çirkefleşmeden, onca satılmış duygulara rağmen ligin sonunu getirdik. Hayat devam ediyor.”  ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Beykoz Belediyesi işçi alacak son başvuru 9 Haziran
Önceki Beykoz Belediyesi işçi alacak son başvuru 9 Haziran
Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Sonraki Beykoz'da yarın bisiklet yarışı nedeniyle yollar kapanacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz