Dost Beykoz Foto Galeri

Beykoz, İYİ Parti ve Bilgehan Murat Miniç

07.02.2019 10:40
| | |
15125

İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç, seçim çalışmalarına başladı. Miniç düzenlediği salon toplantısında yoğun bir kalabalığa hitap etti.

Anahtar Kelimeler: Yerel Seçim 2019, İYİ Parti Beykoz, Başkan Adayı, Bilgehan Murat Miniç

reklam
16 Yorum
Yusuf11.02.2019 21:50:20

Sibel hnm çok güzel bir noktayı yazmış. Yarın öbür gün başkana ulaşamazsan annesine kardeşine komşusuna sınıf arkadaşına ulaşır derdini anlatır sesini duyurursum. Hadi seçtin Murat Aydını, bir derdin olsa nasıl ulaşıcaksın. Peki inşaat lobilerinin seni mağdur ettiğinde Ankaraya Murat Aydın mı karşı duracak? Tapu verecekmiş, gördük Yücel Bey kimlere verdi imar ve tapuyu; kendine, oğlunun sitesine ve 550 villalık siteye, arada göstermelik belki bir iki garibana. Bilgehan beye verirmiyim bilmiyorum ama derdimi dinleyecek bir beykozluya vereceğim kesin

Abuzeeya 09.02.2019 17:22:37

Beykoz'a yeni isimde koyalım Başkan yirmisekizköy olsun yeni adı hem coğrafyasından hemde yaşayanlarına hitap ediyor

SELİM AYDIN09.02.2019 15:14:06

emine hanım bir bayana yakışmayan sözler söylemissiniz tanımadığınız bir insana. mensubu bulunduğunuz partinizde o dedikleriniz daha cok. allaha hamdolsun siz gibi kimseyi karalamadık bildiğimizi söyledik bunu yazan bir gazete benim söylemim değil sizlerde gazeteyi yalanlamamışsınız orda olan insnalarda var. ayrıca linki paylaştım fakat dost beykoz yayınlamamış. beykoz gündem gazetesine bakın lütfen acıldığında sol köşede haber. beykozluya imar vermiyen zengine veren nun okulları celik bileğin malik hanesi fehmi koruların villaları yeni actığınız 550 villa yandaşınız chp ile birlikte ortaksınız ha bunun içinde kızmayın bu haberde dost beykozda zengine verensizler beykozluya garibana gelince imar efendim biraz sıkıntı kanun vs. yapmayın allah aşkına. beykoz1908 spor a yapacağınız arena sözlerini tutmayan partinize söyleyin olurmu bu yalancı kelimesi daha cok yakışır. Ayrıca bu arkadaş benim adayım filan değil ama takip ettiğim bir insan şuanda lekesiz bir tek aday bu arkadaş oyumda yuzde 70 bu arkadaşa olucak 16 senedir size çalıştık sanki başka adaylar bu duruma getirdi gelip düzelteceksiniz. bu sizin adayı lütfen zeytin burnunda bir sorun ayrıca cumhurbaşkanının kızdığı ist görüntüsünü bozan kişide ta kendisidir.

serpil09.02.2019 11:08:19

beykozlu beykozda akp kazanacak diyor ama 3 koruma ile dolaşan beykozlu olmayan birinden umut bekliyor ozaman beykozlu adını degiştir bilgehan bey düzgün bir cocuk en azından birinin adamı değil syn erdogan bu hafta murat aydına tuvalete cıkma dese cıkamaz ha rusyadan putin aday ha murat aydın sonucda ikisininde beykozlu değil ve baglı oldugu yerler var ben size şunu söyleyeyim yatay mimari diyor sayın erdoğan iyi niyeti ile diyor eminim ama yatay mimarinin beykozdaki anlamı burdan eninde sonunda gideceksiniz karlı tepenin yuzde 50 gitti ümraniyede yaşiyor ilk imar açıklaması oraya geldi gidenler şanslı çünkü 3 kat imardan bahsediyorlar kalanlara bir daire bile zor düşüyor 3 kat villa imarı sayılır zaten satın gidin diyor zenginlere bakın size yeni zekariya köy yapıyorum hazırlıklı olun paralarınızı hazırlayın diyor yatay mimari bu işin kodu murat aydında ölecegini bilse reise bu işi söyleyemez yanlış diye bilgehanın kapısıni çalarsın başın sıkışinca onu bulamasan anasıni babasini kardesini esini bulur söykeyecegini söylersin murat aydın beş koruma ile dolaşıyor güvenlikli siteden başka yerde oturmaz

Tolatköylü08.02.2019 22:56:22

Giresunluluğu Giresun'da yapın arkadaşlar.. Bilgehan murat miniçte benim gibi burada doğmuş büyümüş bir BEYKOZ lu..ve BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANLIĞINA yakışacak ve değer katacak bundan eminim..haa aslen corumluyum bende..giresun derneğine başkan secmiyorsunuz !! Burada ismini ilk kez duyduğu ithal başkan için ,,beykozlu bir değere sahip çıkmayıp ta partizanlık yapanlar varya hani ...onlar ağza bakar ,ağızdan çıkan cümleye bakmaz..yani ithal de olsa ahmet dee olsa mehmette olsa fark etmez onlar için..hatta icimizde hicmi değer yoktuda ithal ettik de demezler,,onlar için hiç onemi yoktur.. çünki kendi kişisel bekaları herşeyin üstündedir..birde 40 yıldır tanıyorlar gibi övmeleri yokmu tam komedi....BENCE BİLGEHAN MURAT MİNİÇ başkan olmalı.. bırakın partizanligi degerinize sahip çıkın

emine okutan08.02.2019 12:40:45

SELİM AYDIN yalancısın müfterisin! Murat Aydın Zeytinburnu'ndaki işlerini bile elektronik imza ile yürütüyor. Hergün sabah akşam Beykoz'da mahallelerde buluşmalar yapıyor. esnafı ziyaret ediyor pazar pazar geziyor. katılmadığı cenaze yok. ev ziyaretleri desen cabası. kaldı ki bunları yapmasa dahi sunduğu projeler ortaya koyduğu vizyon yeter Beykoz için. Adamın kurduğu Buz Hokeyi Takımnın hikayesi bile dizilere konu oldu. Biz gün bile Giresun luyum Giresunlular bana oy verin Ben Giresun un adayıyıym diye küçük hesaplar yapmadı. gittiği her yerde ben artık Kazansam da kaybetsem de bundan sonra Beykozluyum Beykozdayım dedi. Adayınızı koruyun eyvallah ama kimseye iftira atmayın!!!!

Yusuf08.02.2019 00:37:34

Hayatında bütün oyunu akpartiye atmış bir olarak, şu haberin altına başka parti adayını eleştiren partli kardeşlerimi gördükçe çok şaşırıyorum. Ben şahsen beykozu yönetmeye layık! bir tek kişi çıkaramamış bir tekilatın üyesi olarak başka partileri eleştrmeye utanır oldum. Demezler mi bana senin teşkilatında bir tane beykozumuzu yönetecek adamım bile yok, çıkmış hizmetten bahsediyor,, 15 yıllık belediyecilik tecrübenden dem veriyorsun. Ekibini bile dışarıdan getireceğini söyleyen bir adayımız var bizim.

Sertaç07.02.2019 17:38:15

Şimdi Akp Beykoz ilçe teşkilatında yapılan güven oyu mu dikkate alınmadı, yoksa adam mı çıkmadı? Çıkmadıysa eğer bu teşkilatın başına kim gelirse gelsin zaten yararı olmaz! Haa güven oyu olmasına rağmen Murat Bey geldiyse bu sefer daha da kötü Beykozlunun düşüncesi hiçe sayılmış demek ki! Mikro milliyetçilik yapılıyor diye kuyu kazmaya çalışanlar yine ötekileştirme çabası içindeler ya, bu halk bunu yutmaz kardeşim. Bizler önce Beykozluyuz. Beykozlu olmayanı başa getirmeye çalışan sizlersiniz.

Muammer Atmaca. 07.02.2019 17:36:03

Bilgehan Murat MİNİÇ kardeşimizin sonuna kadar arkasındayız. Gercek olan bişey varsa o da şudur . Sevda memleket sevdası sevda ranta kurban edilen beykoz sevdası. Söylediği gibi ... Herkes parti kimliğini kenara koysun , Aday olarak ben varım diyecek bir isimdir. Allah yolumuzu açık eder inşallah.

SELİM AYDIN07.02.2019 16:48:19

yapmayın beykozluların tahliyesini yapacak akp ve bu aday aslında bu adayda mahsum tek sucu koltuğa hizmete evet demesi; AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Beykoz ya da Zeytinburnu noktasında karar veremiyor. AK Parti Beykoz Belediyesi Başkan Adayı Murat Aydın, Beykoz’da düzenlediği programlara, “1 saat sonra da Zeytinburnu’nda bir programa katılacağım. Bu yüzden dolayı aranızdan erken ayrılmak zorunda kalacağım” diye başlayan sözlere tepkiler büyüyor. Beykozlu vatandaşlar ve partililer, “Kampanyaya bu şekilde devam ederse işimiz gerçekten çok zor olacak. Murat Aydın’ın artık ‘Beykoz Adayı mı, Zeytinburnu adayı mı karar vermeli’ katılımcılar ise; ‘sorularını soramadığını ve Başkan adayının kedisini iyi ifade edemeden aramızdan ayrılıyor, Beykozla ilgili korktuğu bir şeyler mi var’ gibi söylemlere neden oldu. daha neyini savunuyoruz analamıyorum .

Halil07.02.2019 15:51:57

Siz bir başkası Giresun lu arkasındaki ince yorumu anlamamış gözüküyorsunuz kaznacağız da demiyoruz bu gidişle zor tabi bizim sorunumuz çekememezlik bir Giresun lu aday çıksa arkasındam muhakkak bir Giresun lu çıkıyor sıkıntı burda yoksa Beykoz da diğer illerden olan kazansada başımızın üstünde yeri var bunu herkes böyle bilsin çünki bizim demokrasiye saygımız tam . Seçim bitince konuşmaları şimdiden duyuyoruz sıkıntı burda. Konuşmalar aylarca devan edecek bak Giresun lu aday çıktı hemen arkasından bir aday dah diye bu kaç seçimdir yaşanıyor konu bu.

Alptuğ07.02.2019 15:41:22

beykozlu adıyla yorum yapan arkadaşa soruyorum: "Salonu fotoğraftan tek tek sayıp mı %80 Giresunlu diyorsun? kendim sadece 15 yakın akrabamla katıldım. biz mesudiyeliyiz. orda her memleketten insan vardı. orada Beykozlular vardı. sen adını "Beykozlu" yapıp Zeytinburnu belediye başkanına oy verebilirsin. ama fitne fesat yorumlara gerek yok.

CELAL183407.02.2019 15:10:23

Halil bey, Giresunlunun karşısına Giresunlu çıkmadı.. İktidar partisinin Beykoz teşkilatından yani kendi partisinin içinde adam yok diye Zeytınburnundan emri vaki ile adam diye getirilenin karşısına Beykoz'da yetişmiş Beykoz'da büyümüş Beykoz'u bilen ADAM B.MURAT MİNİÇ aday çıkartıldı. Söylediği bir söz var " çıkarın partileri sadece isimler yarışsın benden başka aday olacak cesareti gösterecek bir tane aday olmaz" kendini merkeze bağlayanların vereceği tek şey kendilerini bağlayanlara hizmet etmektir.

aydın civaklı07.02.2019 14:44:49

insanları yöresel neden ayırıyorsunuz hepimiz türkiye cumhuriyeti vatandasıyız cocuk hiç duyulmayan bir projeden bahsediyor.. bunun nereli olması beni ne ilgilendirilki anlamadım sadece giresunluya mı yapılacak bu proje dernekcilikler tamamen bölünme projesidir bence hepimiz insanız adaletli bir yönetim geldiğindede her il ilçe köy payına düşeni alır zaten.. siz giresunlusunuz ben değilim napcaz giresunlu aday kazanırsa ordulu karslı kastamonulu insanların arkasından mı güleceksiniz.

Beykozlu 07.02.2019 14:35:50

Mikro milliyetçilikle siyaset yapanlar beykozda kaybetmeye mahkumsunuz.Salonun %80 Giresunlu eee sonra beykozun cocuklari kazanacak diye ortalıkta dolasiyorsunuz. Beykozda seçimler kolay olmayacak ama akparti yine beykozda lider olarak yoluna devam edecektir.

Halil07.02.2019 13:27:00

Bizler bunu bekliyorduk bir Giresunlu aday çıktı hemen Giresunlu bir aday çıkar beykoz da karşısına çok yazık çoook böyle gidicek anlaşılan seçim bitince ben Giresun liyim diye dolaşırım millet arkamızdan kış kış güler bi Kastamonu lu bi Ordu lu bu Tarabzon lu bi Karslı yapmadı bu kötülüğü kendi kendıne .

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"